Odbierz Voyage Box na SPACE ID rejestrując swoją domene na sieci BNB lub ARB i weż udział w airdropie tokena ID. który będzie miał swoją premiere na binance launchpad 22 marca!
This is some text inside of a div block.

Na czym polega Airdrop SPACE ID?

Space ID jest podobne do ENS - usługi nazw/domen, podczas gdy ENS jest usługą domenową dla blockchainu Ethereum, SPACE ID działa na rzecz Binance Smart Chain (BSC), Ethereum oraz nawet dla blockchainu Arbitrum - rodzaju uniwersalnego blockchainowego ID. Teraz możesz sprawdzić swoje osiągnięcia w sezonie 1 dla nadchodzącego airdropu $ID w niedalekiej przyszłości. Jeśli nie masz jeszcze swojego identyfikatora Space ID, NIE MARTW SIĘ. Możesz go zdobyć i nadal zakwalifikować się do airdropu $ID. Zakup domeny Space ID nie jest zbyt drogi, a większość kosztuje tylko 5,5 USDT rocznie. Teraz, dzięki temuotrzymamy obaj punkty do pudełka Voyage Box, które są ważne dla airdropu i określą, ile otrzymamy tokenów $ID!

Trochę więcej o SPACE ID

Głównym celem SPACE ID jest zapewnienie uniwersalnej usługi domen Web3, która będzie działać na wszystkich głównych blockchainach. W przyszłości będą dodawane kolejne blockchainy. Oferuje również rynek, na którym można handlować domenami między sobą. SPACE ID 2.0 z sezonem 2 jest już w drodze i będzie to ciężka praca polegająca na budowaniu platformy Web3 do zarządzania domenami i tożsamościami. Dlatego ważne jest, aby zarejestrować swoją domenę jak najszybciej - nie tylko po to, aby znaleźć odpowiednią nazwę domeny, ale także, aby otrzymać airdrop. Nie ma lepszego czasu niż teraz!

Tokeny ID będą pełniły rolę tokena zarządzania protokołem, a przygotowanie tokenów rozpoczyna się 17 marca, a dystrybucja 22 marca. Więc zdobądź swój SPACE ID w odpowiednim czasie, aby również otrzymać skrzynki rejsowe! to przyczyni się w dużym stopniu do tego, ile tokenów ID otrzymasz. Token ID zapewni prawa do zarządzania, ale będzie również używany jako płatność na platformie. Będzie również posiadał mechanizm stakowania, gdzie następnie otrzymasz zniżki na platformie SPACE ID marketplace i opłaty handlowe, również zniżki na rejestrację. Zrzut społeczności będzie składał się z 10% całej podaży tokenów z harmonogramem vestingu z 30% odblokowanym na TGE po tym 2-letnim okresie inwestowania, gdzie otrzymujesz małe ilości uwolnione w okresach.

Ważna informacja o dropie Space ID dla tych, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojej domeny

Aby zdobyć dodatkową Rare Box, w której będzie więcej rzeczy, należy zdobyć Galxe Passport. Aby to zrobić, należy wejść na ich stronę i podłączyć portfel, którego użyliście do zakupu domeny, kliknąć "Claim" i zaminować swoje KYC za darmo. Potem przejść na link do rejestracji domeny SPACE ID i zarejestrować domenę której koszt to 5-6$ w BNB.

Link do Galxe Passport - https://galxe.com/passport.

Btw. ID token na binance wystartował wczoraj i obecnie znajduje się na pułapie 0.52$ za sztukę, wiele osób z pierwszego dropa otrzymało powyżej 100 sztuk ID, a na ten obecny jest przeznaczona o wiele większa suma tokenów do rozdania, także warto wziąć udział. Aby potem nie żałować 👌

Możesz zarejestrować domenę przez SPACE ID na blockchainie Ethereum, BSC lub Arbitrum. Dlatego też, jeśli zarejestrujesz swoją domenę przez ten link i ustawisz ją jako swoją główną nazwę, otrzymamy obaj pudełko Voyage Box. Ta oferta jest ważna tylko przez kilka dni, więc działaj szybko! Kliknij aby automatycznie otrzymać Voyage Box!: https://space.id/voyage/season-2?inviter=dealhub.bnb

Odbierz Voyage Box

Jak odebrać Voyage Box?

1. Wchodzimy na strone SPACE ID poprzez link https://space.id/voyage/season-2?inviter=dealhub.bnb I klikamy "Connect wallet" potrzebny wam będzie portfel Metamask, trustwallet lub inny który obłsuguje sieć BSC/ETH/ARB.

2. Po podłączeniu portfela do strony SPACE ID zobaczmy informację "Congrats! An uncommon Voyage box is waiting for you" teraz musimy kliknąc "Register" a .bnb or .arb domain, przeniesie nas na stronę z wyborem BNB lub ARB.

3. Możemy wpisać naszą włąsną nazwe i zajerestować domenę lub kupić z najtanszych ceny zaczynają się od 0.01 BNB czyli 3$ około, aby kupić i zarejestrować domenę musimy mieć BNB na portfelu, wystarczy wysłać 5-6$ w BNB poprzez sieć BEP20 z binance na wasz portfel.
Po wybraniu interesującej nas domeny klikamy "Request" i potem "Register" fee na BSC jest malutkie około 1$, więc jeżeli domena kosztuje 5$ w bnb to trzeba wysłać sobie trochę więcej.

Nie wiesz jak korzystać z portfela typu metamask? - w takim razie zajrzyj do poradnika

Jeżeli nie masz jeszcze konta binance, zarejestruj się i zgarnij 100$ rabatu na transakcję -> https://accounts.binance.info/register?ref=JO5W2NE9

4. Po rejestracji naszej doomeny, przechodzzimy znów na pierwszą stronę klikając "voyage" u góry i "season 2" zobaczymy że spełniliśmy warunek odbioru Voyage Boxa więc klikamy "Claim your Voyage box" i zatwierdzamy, możemy otrzymać boxa uncommonc, rare lub legendary każdy z nich będzie zawierał inną ilość punktów, a punkty będa decydowały o sumie tokenów ID jakie otrzymamy z Airdopu.

Jak ustawić "primary name" naszej domeny?

Po odebranniu boxa pod "invite friends to get more boxes" kliknij "set primary name" przeniesie nas do naszego dashboradu na space id po prawej stronie nad domeną znajdziesz "Primary name" wystarczy kliknąć na logo bnb otworzy nas się okno gdzie wybieramy naszą domene i ustawiamy ją jako primary.
Wszystko gotowe możesz teraz polecić znajomych aby zajerestowali swoją domene i oboje otrzymacie kolejne boxy zwięszajace ilość tokenów ID w airdropie, 23 marca będzie można odkryć co mają w sobie nasze boxy!

Rzadkość Voyage Boxy

Legendary Voyage Box

- Posiadacze NFT typu blue chip oraz ENS.

- Kolekcje NFT są wybierane na podstawie ich historycznego wolumenu obrotu, w tym na przykład BAYC, Azuki, ENS, itd., a zdjęcie tych posiadaczy NFT zostało zrobione 16 marca o godzinie 14:00 UTC.

Sprawdź kwalifikujące się adresy i kolekcje tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1s3NbdWmLbn91a-8ncBOt33p1kh6Z4SzZVJCAAphxkpM/edit?usp=sharing

Voyage Rare Box

- Nowy użytkownik posiadał określoną liczbę tokenów natywnych (ETH, BNB, ARB) na wszystkich blockchainach

- lub adres posiada Galxe Passport

Voyage Uncommon Box

Jeśli nie kwalifikujesz się do Legendary i Rare Box, otrzymasz zamiast tego Uncommon Box.

Podsumowanie

Po sukcesie Ethereum Name Service (ENS) nastąpiła eksplozja na rynku nazw domen NFT. Wiele blockchainów dołączyło do tego trendu i rozwinęło własne projekty domenowe. Space ID integruje się z wieloma projektami wewnątrz i na zewnątrz łańcucha BNB. SDK i API dla nazw Web3 opracowane przez SPACE ID może być game changerem w erze Web3. Wszystko ze względu na swoją elastyczność, skalowalność i przyszłościowy projekt. Nowe funkcje pozwalają SPACE ID przyciągnąć dużą liczbę użytkowników. Zespół programistów nawiązał współpracę z różnymi projektami blockchain. Pomaga to SPACE ID zbudować solidne podstawy dla następnej fazy rozwoju. Projekt ma świetne perspektywy, ale konkurencja jest wysoka i jest zbyt wcześnie, aby wyciągnąć ostateczne wnioski.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Odbierz Voyage Box

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.

Voyage Box na SPACE ID airdrop, Voyage Box od SPACE ID promocja, Voyage Box jak odebrać na space id, airdrop space id jak wziąc udziuał

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.