CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Moje zdjecie!

Witaj nazywam się
Karol Brzostowski.

 Nazywam się Karol Brzostowski, twórca bloga dealhub.pl, który poświęcony jest tematom zarabiania online, inwestowania oraz okazjom promocyjnym. Jestem również zaangażowany w social media, web3 i blockchain. Prowadzę także discorda edukacyjnego oraz grupę sygnałową. Od 2016 roku zajmuję się zarabianiem przez internet.

Oprócz blogowania, interesują mnie także e-commerce, handel oraz inwestowanie na rynkach finansowych oraz kryptowalutami, z którymi związany jestem już od ponad 6 lat. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na blogu, discordzie i social media.

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego bloga, dołączenia do mojej społeczności oraz poznania mnie lepiej.

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAMIE
Facebook
obserwuj mnie na FACEBOOKU
MOJE INNE SOCIAL MEDIA :

O czym piszemy na blogu?

Dealhub.pl jest pierwszym w Polsce blogiem poświęconym wszystkiemu co związane z web3 i blockchainem. Jest to również miejsce dla społeczności entuzjastów kryptowalut, gdzie dzielimy się aktualnościami, wskazówkami, bonusami oraz strategiami inwestycyjnymi. Zobowiązujemy się do bezstronnej i rzetelnej analizy oraz ujawniania najnowszych trendów i głębszego zrozumienia kulturowego zjawiska, które przekształca naszą przyszłość. Dealhub.pl stara się odkrywać historie ludzi i firm za najważniejszymi ruchami blockchain i podejść do sektora z bezstronnego i krytycznego punktu widzenia.

Dealhub.pl jest również zaangażowany w produkcję rozrywkowego, informacyjnego i przystępnego dla wszystkich treści, skierowanego do pełnoetatowych traderów i osób zupełnie nowych. Naszym celem jest przedstawienie historii i informacji w prostych terminach, które każdy może zrozumieć, dzięki czemu zarówno doświadczeni użytkownicy jak i nowicjusze mogą być na bieżąco i czerpać korzyści z bloga.

Praktycznie każda z promocji prześwietlana jest na blogu dealhub.pl Pokazujemy jakie są haczyki, co warto zrobić i w jakiej kolejności aby zgarnąć maksymalną premię. A jeśli już ją zgarniemy - Jak polecać dalej i zgarniać jeszcze większy pieniądz!

Najlepsze promocje trwają kilka godzin!
Nie przegap kolejnej okazji na łatwy zysk. Śledź blog tak, jak Ci wygodnie
    Kliknij na                                Alb zapisz się do newslettera, który wysyłamco kilka dni:
SUBSKRYBUJ!

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.

DealHUB.PL