Robinhood, popularna amerykańska platforma giełdowa, debiutuje w Europie! Z tej okazji uruchomili specjalną kampanię: za rejestrację i dokonanie transakcji na przynajmniej 10€,, otrzymasz bonus w wysokości od 10€ do 20€ euro, a nawet szansę na wygraną 1 BTC dla szczęśliwców!
This is some text inside of a div block.
Uwaga : promocja w programie poleceń Robinhood została zmieniona, teraz zamiast 30 dni musimy czekać 180 dni na wypłatę bonusu z konta Robinnhood.

Czym jest Aplikacja Robinhood i na czym polega jej promocja?

Robinhood to renomowana platforma giełdowa z USA, która właśnie debiutuje na rynku europejskim. Aby uczcić ten debiut, uruchomiona została atrakcyjna promocja. Każda nowa osoba, która zarejestruje się i dokona transakcji na kwotę minimum 10€, otrzyma bonus w postaci od 10€ do 20€, a nawet ma szansę na wygraną 1 BTC.

Usługi kryptowalutowe są oferowane uprawnionym klientom z UE za pośrednictwem konta w Robinhood Europe, UAB (numer firmy 306377915), z siedzibą pod adresem Mėsinių 5, LT-01133 Wilno, Litwa. RHEC jest zarejestrowany zgodnie z wymogami regulacyjnymi Republiki Litewskiej jako operator wirtualnej wymiany walut i wirtualnego portfela depozytowego. RHEC jest nadzorowany przez Litewską Służbę Dochodzeniową ds. Przestępczości Finansowej podległą Ministerstwu Spraw Wewnętrznych Republiki Litewskiej.

Robinhood zwiększył minimalny bonus na Święta! poczynając od 21 grudnia Do 29 grudnia bonusy minimalne zwiększone są dwukrotnie, dostaje się około 20€ do 40€, z szansą na nawet 2BTC! po 30 grudnia wraca gwarantowany przedział nagrody 10-20€€. Warunki pozostają takie same!

Nowy quiz w Robinhood - zdobądź szybko 5€ w USDC za darmo

1. Wejdź na główny ekran Robinhood. Na dole aplikacji pojawi się sekcja "learn about crypto" - kliknij tam.

2. Przejdź quiz - poprawne odpowiedzi to (2, 3, 1, 3) i natychmiast otrzymasz 5€ w USDC, gotowe do wypłaty!

Zarejestruj się w Robinhood
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak Odebrać Bonus 20€-40€ w Robinhood?

1. Rejestracja: Wejdź na stronę Robinhood poprzez ten link https://join.robinhood.com/eu_crypto/karolb-070acfd/ i kliknij "sign up". Pobierz aplikację Robinhood i zarejestruj się, podając swój email, numer telefonu, datę urodzenia i adres zamieszkania.

Jak zarejestrować się w Robinhood?

2. Proces Weryfikacji: Na pytanie "What is your TIN?", wybierz "I don't have a TIN". Przejdź ankiety AML, standardowe dla aplikacji finansowych.

3. Zakończ proces rejestracji, potwierdzając swoje konto w Robinhood. Przeprowadź procedurę KYC (potwierdzenie tożsamości) za pomocą dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu oraz selfie. Weryfikacja następuje w ciągu kilku sekund.

Proces wpłaty i odbierania bonusu w Robinhood

4. Dokonanie Transakcji: Po pomyślnej weryfikacji, wykonaj transakcję na co najmniej 10€. Możesz to zrobić, robiąc przelew SEPA w euro i kupując aktywa, takie jak BTC. Klikamy "start your first deposit" i kopiujemy dane do przelewu. Przelew SEPA z revolut idzie natychmiatowo, transfer należy zrobić na firmę i podać wasz indywiudalny "refrence" kod przy tytule/opisie przelewu. Polecam po prostu przesłać 11€, ale można wysłać też mniej np. 5€ lub nawet 1€ tylko wtedy będzie trzeba wykonać np. 2 transakcję zakupu przy 5€ depozytu bo liczy się wolumen zakupowy, nie sprzedażowy.

5. Otrzymanie Bonusu: Po otrzymaniu przelewu z waszego konta, wchodzimy w jakąkolwiek walutę np. BTC lub dowolną inną, klikamy "BUY" dajemy całość "MAX" i potwierdzamy zakup, jeżeli wpłaciliśćie więcej niż 10€ depozytu, to wystarczy jedna transakcja, aby przyznało bonus, w przypadku 5€ depozytu, potrzeba dwóch transakcji tzn. wtedy po zakupie waluty musicie ją sprzedać i ponownie kupić, aby wykonać wolumen 10€, w przypadku 1-2€ depozytu polecam wykonać te ruchy tyle razy aż nie zobaczycie w zakładce "history" transakcji "sign up reward" która oznacza przyznanie bonusu.

Po zakończeniu transakcji, na ekranie głównym aplikacji zobaczysz przyznany CI bonus od 10€ do 20€ w BTC często jest także większa nagroda np. 40€ lub nawet powyżej 400€ maksymalnie do 1 BTC. Bonus Możesz sprzedać, zachować lub wymienić na inną walutę. Pamiętaj, że nagrodę można sprzedać/wypłacić z konta dopiero po 30 dniach od jej otrzymania.

Program Poleceń: Zapraszaj znajomych do korzystania z Robinhood! Dzięki temu ty i Twoi znajomi otrzymacie bonus w wysokości od 10 do 20€, a może nawet 1 BTC.

To świetna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z Robinhood i skorzystać z atrakcyjnej promocji. Nie przegap szansy na dodatkowe środki i potencjalną wygraną 1 BTC!

Szczegółowe warunki i regulamin znajdziesz na stronie Robinhood: https://robinhood.com/eu/en/support/articles/sign-up-and-referral-rewards-terms-and-conditions/.

Jak sprzedać i wypłacić środki z Robinhood?

1. Jeżeli minęło 30 dni od otrzymania przez ciebie bonusu w robinhood, możesz sprzedać nagrodę i wypłacić na konto bankowe, w tym celu klikamy Sell wybieramy BTC i sprzedajemy. Następnei należy wejść w zakładkę "transfers" oraz wybrać Wihtdraw.

2. Kolejnym krokiem jest wpisanie kwoty do wypłaty i zatwierdzenie transferu, przelew na konto Revolut obłuskuje SEPA więc wypłata dochodzi w kilka minut, natomiast w przypadku wypłaty na konto bankowe bez SEPA może potrwać do 24h.

Dołącz do naszego discorda 👇

Nie jesteś jeszcze na naszym serwerze discordzie? Koniecznie musisz dołączyć, wrzucamy tam nasze analizy kryptowalut, sygnały, resarch, airdropy i wiele więcej!
Wiele osób zaczynało z małymi sumami i teraz obraca konkretnymi portfelami!

https://discord.gg/jhdTYsy6GP

Zarejestruj się w Robinhood

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

Robinhood promocja 10€ 20€, robinhood darmowy bonus, robinhood instrukcja odebrania bonusu, robinhood europa bonus, robinhood jak dostać bonus, robinhood promocja 1btc

No items found.