Odkryj jak odebrać bonus 50€ w portfelu kryptowalut Luno. Dowiedz się więcej o warunkach promocji dla nowych użytkowników gdzie za rejestrację i depozyt można otrzyamać bonus aż 25 euro czyli aż 120 złotych!
This is some text inside of a div block.

Czym jest aplikacja Luno?

Luno to mobilny portfel kryptowalut dzięki któremu możemy szybko kupić, sprzedać oraz śledzić swoje ulubione kryptowaluty. Luno jest zaufaną platformą działającą od 2013 roku. Za jej pośrednictwem dokonano już transakcji na 8 mld USD i korzystają z niej ludzie z ponad 40 różnych krajów . Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników iPhone’a jak i Androida i można ją pobrać za darmo z Google Play Store i Apple Store. Użytkownicy mogą natychmiastowo kupować i sprzedawać Bitcoiny i Ethereum, dokonywać przelewów z kont bankowych oraz wysyłać i otrzymywać pieniądze od innych użytkowników Luno. Nie zapomnij skorzystać z linku polecającego, aby otrzymać bonus powitalny.

Promocja : Luno w obecnej promocji oferuje nowym klientom bonus 50€ w Bitcoinie po zarejestrowaniu się oraz wykonaniu zakupu dowolnej kryptowaluty za wartość 250€. Bonus można po 30 dniach wypłacić na konto bankowe lub waszą giełdę/portfel. Możesz otrzymać dodatkowe 25€ w Bitcoinie za każdą osobę, która skorzysta z Twojego unikalnego linku polecającego, aby odebrać swoją nagrodę powitalną.
Odbierz bonus 50€ od Luno!
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Krótkie podsumowanie warunków promocji Luno 50€:

  • Zarejestrować się korzystając z tego linku promocyjnego
  • Dokonać transakcji na Luno na kwotę minimum 250€ (bezpieczniej zrobić 255€)- można kupić kryptowalutę i od razu sprzedać!
  • Konto możecie doładować bez opłat poprzez przelew SEPA jak i przy użyciu karty debetowej (Transakcja zakupu musi zostać dokonana przez opcję Luno instant buy)
  • Bonus zostanie przyznany natychmiast po dokonaniu transakcji, jednak wypłacić go będzie można po 30-dniowym okresie.

Instrukcja - jak odebrać bonus 50€ od Luno?

1. Zarejestrować możecie się zarówno na swoim smartfonie (Android lub iOS) jak i na komputerze osobistym poprzez link : https://www.luno.com/invite/WQ2E6V

Rejestrujemy się i potwierdzamy nasz email oraz przechodzimy do uzupełniania danych naszego profilu, jeżeli w trakcie rejestracji aplikacja poprosi was o podanie kodu promocyjnego wpiszcie : WQ2E6V

Przechodzimy do weryfikacji tożsamości. Wybierać można pomiędzy paszportem, dowodem osobistym i prawem jazdy. Proces weryfikacji możecie wykonać zarówno na komputerze jak i na smartfonie. Zostaniecie poproszenie o zrobienie dwóch zdjęć dokumentu (przodu i tyłu) oraz wykonanie szybkiego selfie.

PONOWNE WPISYWANIE KODU PROMOCYJNEGO

Czasami zdarza się tak, że kliknięcie linku promocyjnego podczas rejestracji nie zapisze użytego kodu promocyjnego. W takiej sytuacji należy wpisać go ręcznie aby na pewno otrzymać bonus 50€.

By to zrobić przejdźcie do panelu ustawień Luno w zakładkę Rewards i potem w Enter code oraz wpiszcie kod: WQ2E6V.
Można to zrobić do 14 dni po rejestracji i warto wykonać ten krok nawet "na zapas" by być pewnym, że promocja została zapisana.

Jak doładować konto Luno?

2. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Wallet” klikamy w portfel Euro i dodajemy minimum 255 EUR na saldo – Do wyboru macie dwie darmowe opcje. Pierwsza z nich to doładowanie konta poprzez kartę kredytową lub debetową np Revolut. Druga to przelew bankowy w euro, czyli po prostu przelew SEPA.

Pamiętajcie by przelać trochę więcej niż wymagane 250€. Opłata transakcyjna jest wliczone w tę kwotę, którą wpisujecie, a nie liczy się do wartości wymaganej do bonusu. W praktyce więc trzeba zrobić transakcję na 255€. Druga istotna rzecz, o której warto pamiętać to kod referencyjny, który powinniście wpisać w tytuł przelewu, który wykonacie. Kod pozwala szybko zlokalizować i zaksięgować wasze środki na wasz profil w Luno.

Jak dokonać pierwszej transakcji na Luno?

Po zalogowaniu się do Luno przejdźcie do zakładki Home. Poniżej wykresu wartości zobaczycie małe ikonki walut cyfrowych - tu możecie wybrać aktywo, które chcecie kupić za pomocą opcji Luno Instant Buy. Ze względu na ostatnie wzloty i upadki tradycyjnych walut i dość dużą kwotę inwestycji, my zdecydowaliśmy się na USDC, czyli tzw. stablecoina, walutę cyfrową której wartość jest ściśle powiązana z kursem dolara amerykańskiego.

W ten sposób unikamy ryzyku spadku wartości naszego kapitału, Chociaż waluta, którą wybierzemy do zakupu nie ma znaczenia większego gdyż, możemy sprzedać nasze zakupione kryptowaluty tuż po pojawieniu się informacji że bonus został przydzielony.

Pamiętajcie by celować w trochę wyższą sumę niż wymagane 250€. Opłata transakcyjna jest wliczone w tę kwotę, którą wpisujecie, a nie liczy się do wartości wymaganej do bonusu. W praktyce więc trzeba zrobić transakcję na 255€. W razie gdyby wam zabrakło kilku eurocentów to możecie zrobić drugą transakcję i trochę dokupić - bonus się wtedy zaliczy.

Po zakupie kryptowaluty, premia w postaci równowartości 50 euro zostanie udostępniona na waszym koncie. Przez pierwsze 30 dni będzie miała ona status oczekujący, zaś po tym okresie zostanie automatycznie wypłacona do waszego portfela Bitcoin. Nasz początkowy depozyt możemy od razu sprzedać jeżeli nie chcemy trzymać tej sumy na koncie i wypłacić na konto bankowe lub portfel kryptowaluty/giełdę.

Program poleceń, czyli 25 euro za skuteczne polecenie – bez limitu!

Polecanie serwisu Luno możliwe jest po zweryfikowaniu konta oraz zakupie kryptowaluty za co najmniej 250 euro. Mówiąc prościej, aby móc polecać Luno, najpierw sami musicie spełnić warunki dla swojego konta.

Link i kod polecający wygenerujecie po zalogowaniu w serwisie i kliknięciu w zakładkę Rewards w prawym górnym rogu. Swój link znajdziecie po kliknięciu w przycisk INVITE A FRIEND. Link polecający możecie przesyłać bezpośrednio do znajomych (na przykład mailem) lub poprzez wykorzystanie social mediów, grup facebook itp. pro tip : wystarczy wziąć swój depozyt i zrobić konto znajomemu, dziewczynie/chłopakowi i już za 4 osoby zarobimy 100€ czyli 480 złotych!

Jak zamknąć konto w Luno?

Jeśli będziecie chcieli zamknąć konto w Luno, zrobicie to w pełni online. Wystarczy napisać prośbę do supportu. W tym celu najlepiej użyć dedykowanego formularza (po zalogowaniu w serwisie). Moim zdaniem wystarczy napisać „Please close my account”. Przed zamknięciem musicie wypłacić wszystkie środki, tak by konta były puste. Konto zostanie zamknięte w ciągu 30 dni od przyjęcia dyspozycji.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Odbierz bonus 50€ od Luno!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

50 euro, 50 Luno, kryptowaluty, portfelkryptowalut, bonus, 25euro, bitcoin, ethereum, inwestycje, zarabianie, promocja, zysk, oszczędności, finanseosobiste,inwestowanie , pieniądze , zarabianieonline , przychód , dodatkoweźródłodochodu , dochód pasywny , praca zdalna , zarabianiewinternecie , praca w domu , pomysłnabiznes , przedsiębiorczość , biznesonline , marketinginternetowy , marketingafiliacyjny , afiliacja , programypartnerskie , zarabianienareklamach , reklamywinternecie , marketingwmediachspołecznościowych , socialmedia , facebookads , googleads, reklamawgoogle, reklamawfacebooku, marketingwpolsce, polskimarketing, polskibiznes.

No items found.