CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

DealHUB.PL
Telegram logo
TELEGRAM Z OGŁOSZENIAMI
discord logo
DARMOWY DISCORD krypto
link do grupy facebook
NASZA GRUPA FACEBOOK

Poradnik - Jak grać w Thetan Arena i zarabiać?

Karol Brzostowski
Autor dealhub.pl
December 13, 2015 4:37 AM

Thetan Arena to gra typu MOBA & Battle Royale, w którą możesz grać zupełnie ZA DARMO! Nie ma żadnych kosztów wstępnych, aby zacząć zarabiać, chociaż potencjał zarabiania z darmowymi bohaterami jest ograniczony. Gra jest dobrze zaprojektowana, szybka, oparta na umiejętnościach i daje mnóstwo frajdy! W tym wpisie znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o Thetan Arena zebrane w jednym mega wątku.

Ad placement

👾 Thetan Arena

Thetan Arena to gra MOBA oparta na technologii Blockchain, taka jak Arena of Valor i League of Legends. Możesz zebrać swoich przyjaciół, stworzyć drużynę, walczyć z innymi i zdobywać nagrody w postaci żetonów, wykorzystując tylko swoje umiejętności. Gra zawiera środowisko i postacie, które są minimalistyczne w projektowaniu i mają akcenty retro. W każdej rundzie gracze będą wykorzystywać swoje umiejętności walki i pracy zespołowej.

Tryby gry

Rozgrywka w Thetan Arena jest zaprojektowana tak, aby obracać się wokół kombinacji twoich osobistych umiejętności i pracy zespołowej w kilku trybach: MOBA i Battle Royale. Konkretnie rzecz ujmując, istnieje cztery trybów gry, Każdy tryb wymaga kombinacji osobistych umiejętności i pracy zespołowej, aby utrzymać przyzwoity współczynnik zwycięstwa. Aby wygrać więcej, połącz siły z przyjaciółmi.

"Battle Royale"( Solo / Duo)

12 graczy dołączających do pola bitwy stara się przetrwać i zostać ostatnim stojącym na nim człowiekiem. Po krótkim czasie pojawi się granica w kształcie pierścienia i zacznie się zamykać, zamykając wszystkich w środku. Kto znajdzie się poza nią, zostaje wyeliminowany. Wszyscy gracze mają tę samą misję. Zniszcz skrzynie z zaopatrzeniem, aby zebrać bonusowe punkty mocy i wyeliminować innych, aby zostać ostatnim, który przetrwa.

"Tower Siege"

W tym niesamowitym trybie gracze są podzieleni na dwie drużyny. Ich zadaniem jest zburzenie wieży rywala. Gracze muszą zbierać przedmioty zwane Bateriami, aby przywołać Robota Oblężniczego. Wieża może zostać zniszczona tylko wtedy, gdy Robot Oblężniczy dotrze do wieży.

Gra zakończy się, gdy któraś z wież zostanie zniszczona. Jeśli czas upłynie i żadna z wież nie zostanie zniszczona, drużyna, której wieża będzie miała więcej zdrowia, zostanie zwycięzcą.

"Super Star"

Gracze dołączają do Superstar i próbują przejąć ją na własność. Matka" Superstar produkuje Gwiazdy Punktowe, które dają punkty meczowe drużynie, która je zbierze. Drużyna, która ma więcej punktów meczowych, zostaje zwycięzcą. W przypadku, gdy drużyna ma więcej niż 50 punktów meczowych od swojego rywala, zostanie natychmiast ogłoszona zwycięzcą.

"Deathmatch"

W tym trybie głównym celem wszystkich graczy jest "Wyeliminowanie innych tak wielu, jak to możliwe". Kto zdobędzie najwięcej punktów eliminacji przed upływem czasu, zostanie zwycięzcą.

W przypadku, gdy jeden gracz zdobędzie więcej niż 25 punktów eliminacji, gra natychmiast się zakończy i zostanie on ogłoszony zwycięzcą.

Tokenomika

Ekonomia gry Thetan obraca się wokół dwóch tokenów $THC i $THG. aby zachęcić użytkowników do udziału w działaniach ekosystemu :Thetan Gem (THG) i Thetan Coin (THC).  W terminologii Axie; pierwszy to były $SLP, a drugi to $AXS.

$THG jest funkcjonalnym tokenem użytkowym, który będzie wykorzystywany jako środek wymiany pomiędzy uczestnikami Thetan Arena w sposób zdecentralizowany.

$THG będzie zrzucane na użytkowników na podstawie ich użytkowania, aktywności i wkładu w Thetan Arena.

Moneta Thetan ($THC) jest główną walutą używaną w działalności Areny Thetan. Dodatkowo, gracze będą mogli zarobić THG poprzez Stakowanie Bohaterów, jak również poprzez udział w różnych grach i zadaniach ekosystemu.

$THG można wykorzystać do zakupu Thetan Boxów, ewolucji bohaterów, stakowania i głosowaniach.

Play to Earn

1. Jeśli nie chcesz inwestować pieniędzy w grę, możesz użyć Darmowego (Normalnego) Bohatera do udziału w bitwach, aby zgromadzić wystarczającą ilość nagród w grze w postaci Thetan Coin ($THC) za grę. Możesz również sprzedać $THC w sposób peer-to-peer na rynku lub użyć go do otwarcia więcej Premium Hero, a to wymaga czasu.

2. Jeśli nie chcesz czekać, kombinacja $THC i $THG może być zużyta do otwarcia Thetan Box, aby uzyskać Premium Heroes. Z Premium Heroes, gracze mogą poświęcić godziny gry, aby wyrównać poziom i ewentualnie wymienić je na $THC. Ponadto, można również użyć Premium Heroes do udziału w różnych specjalnych wydarzeniach, aby zarobić więcej $THC i $THG w nagrodę. Jeśli chcesz więcej, niech wyostrzyć swoje umiejętności i podbić leader-boardy.

3. Jako posiadacz cyfrowych aktywów, możesz traktować Bohaterów Premium jako cyfrowe aktywa, które mogą zarabiać nagrody/dochody poprzez aktywną walkę na Arenie. Właściciel bohaterów premium może zawierać prywatne umowy z rzeczywistymi graczami, wchodząc w bezpośrednie układy peer-to-peer na wynajem bohaterów lub dzieląc się wspólnie uzyskanymi nagrodami. Gracze, którzy nie są w stanie uzyskać tych bohaterów Premium, mogą również współpracować w celu zdobycia cyfrowych tokenów, ponieważ mają czas i umiejętności, aby zoptymalizować swoje cyfrowe aktywa.

4. Jako Gracz, który spędza czas, aby wyostrzyć swoje umiejętności & zdolność do optymalizacji wszelkich bohaterów i stać się partnerami w ekosystemie.

Wyjaśnienie pułapów zarobków:

Dzienna liczba bitew gTHC: dzienna liczba bitew kwalifikujących się do zdobycia gTHC.

Bitwy gTHC: całkowita liczba bitew kwalifikująca do wygrania gTHC.

UWAGA: gTHC jest przeliczane na THC w stosunku 1:1.

Zarobki za bohatera/rzadkość:

Potencjał zarobkowy - Jak zarobić THC?

Jest różny dla darmowych i kupionych bohaterów. Darmowi bohaterowie mogą zarabiać tylko przez progresję rangi. Dla porównania, gracze mogą zarobić w sumie 400 THC za osiągnięcie GOLD V, obecnie wycenianego na około 100$.

Kupieni bohaterowie zarabiają za każdym razem, gdy ukończą grę, jak również za postępy w rangach.

Zarabianie jest oparte na rzadkości bohatera/skóry. Każdy bohater ma zarówno całkowity jak i dzienny limit zarobkowy, aby zapobiec zalaniu rynku milionami żetonów.

  • Bitwa: Ilość bonusu $THC w każdej bitwie zależy od klasy trofeum i rzadkości bohatera.
  • Quest: Po ukończeniu questów w grze, otrzymasz Quest Points. Po otrzymaniu wystarczającej ilości Quest Points, będziesz mógł wymienić je na $THC
  • Battle Pass: gracze mogą zarobić $THC poprzez Battle Pass. Battle Pass pozwoli na zebranie najbardziej wartościowych przedmiotów w danym sezonie.
  • Nagrody rankingowe: Gracze mogą zarobić $THC, jeśli awansują w rankingu
  • Guild War: Gracze mogą zarobić $THC w Guild War (funkcja ma zostać opracowana w 2022 roku)
  • Turnieje: Gracze mogą zarobić $THC w turniejach organizowanych przez system lub samych graczy dla swoich gildii.

Nagrody za bitwę

Po każdym meczu, wszyscy bohaterowie NFT otrzymują nagrody gTHC. Nagroda ta jest zależna od wyników meczu oraz rzadkości bohatera i skórki (premia za zwycięstwo).

Common -> 7,45

Epicki -> 11

Legendarny -> 29.55

Zdjęcie

Gracze otrzymują premię za zwycięstwo, gdy:

Wygrywają w trybach drużynowych

Zdobądź 1, 2, 3, 4 miejsce w Battle Royale Solo

1. i 2. miejsce w Battle Royale Duo

Ranking

Ranking jest systemem, który sortuje rangi graczy w oparciu o trofea, które zdobywają w meczach. Celem jest stworzenie grup graczy o tym samym poziomie umiejętności, aby uzyskać bitwy o wysokiej jakości. Ranking pomaga również innym w rozpoznawaniu osiągnięć najlepszych graczy.

System rankingowy składa się z 11 rang, a gracze muszą zdobyć określoną ilość trofeów, aby przejść do następnej. Każda ranga będzie podzielona na wiele małych poziomów, dzięki czemu gracze będą mogli łatwiej śledzić swoje postępy. Zapewnia to również lepszą klasyfikację dla match-matchingu.

Każdego dnia, 20 najlepszych graczy poziomu Champion zostanie Super Championem. Na tym poziomie, gracze otrzymają ekskluzywne przedmioty dla rangi Super Champion i będą wyróżnieni na tablicy rankingowej przez 24 godziny.

Przewodnik do gry - jak zacząć?

1. Pobierz grę z https://thetanarena.page.link/F9r87KAtf6m3uM4a6 Wybierz "Zarejestruj się", aby utworzyć konto.

2. Wpisz swój adres e-mailna Twój adres e-mail zostanie wysłany kod.

Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie skrzynki e-mail, w tym spam/promocje.

3. Wybierz swojego darmowego bohatera. po zalogowaniu się do gry, będziesz miał szansę wybrać losowo darmowego bohatera. Lub teraz jeśli chcesz kupić bohatera premium, wystarczy, że przejdziesz do marketplace i podłączysz swój portfel, niżej pokaże wam jak podłączyć portfel metamask.

4. Na stronie głównej, zobaczysz podstawowe informacje, takie jak bohater, parapet, przyjaciel, sklep, waluty w grze i tryby walki, itp. Wybierz tryby walki i kliknij "FIND MATCH", zostaniesz skierowany na pole bitwy.

Tworzenie portfela MetaMask

1. Wejdź na stronę https://metamask.io i pobierz/zainstaluj na wybranej platformie. Aby uzyskać więcej informacji na temat Metamask i zakupów WBNB, tutaj znajdziesz dwa poradniki 👇

https://academy.binance.com/pl/articles/how-to-use-metamask

https://www.dealhub.pl/blog/pancakeswap

2. Gdy utworzysz już porftel Metamask, Przejdź do Thetan Arena Marketplace [Link] i Wybierz Connect Wallet

3. Wybierz Login z Metamask, Przełącz się do BSC Smart Chain i wykonaj wszystkie wymagane kroki, aby połączyć swój portfel z Thetan Marketplace.

Jeżeli już weczesniej w grze wpisałeś email tutaj klikasz, “Link to existing game account”

4. Kupuj/sprzedawaj bohaterów na rynku, Aby kupić bohaterów na rynku, musisz zamienić BNB na WBNB za pomocą metamask i pancakeswapa. W tym celu trzeba na przykład kupić BNB na Binance i wysłać na nasz portfel Metamask. W sekcji "Zamień na" wybierz WBNB następnie wprowadź żądaną ilość BNB.

Teraz wybierz zakładkę MARKETPLACE, aby przeglądać wszystkich dostępnych bohaterów.

Twórca Thetan chce, aby Thetan stał się pierwszą grą MOBA opartą na Blockchainie, która naprawdę jest własnością i jest zarządzana przez społeczność. Wzrost popularności trybów gry play-to-earn w przestrzeni blockchain staje się coraz bardziej zauważalny. Thetan Arena wygląda na odświeżający dodatek do szeregu gier opartych na blockchainie, którymi możemy się dziś cieszyć.

Portrety użytkowników w GameFi są zdominowane przez "gold-farming" użytkowników, a rentowność jest główną siłą napędową. Biorąc pod uwagę, że gra ma być łatwa w obsłudze, może nie napotkać wielu przeszkód, jeśli chodzi o przyciągnięcie nowych graczy. Wyzwaniem jest więc to, w jaki sposób gra będzie w stanie stworzyć model motywacyjny dla graczy, który zachęci ich do pozostania i kontynuowania gry.

To było krótkie wprowadzenie do wszystkiego, co warto wiedzieć o Thetan Arena. Mam nadzieję, że ten wątek jest pouczający i że zobaczymy się w walce.

Jeśli nadal nie masz, załóż konto, aby odebrać 3 darmowych bohaterów i zacznij zarabiać już dziś! 👇

https://thetanarena.page.link/F9r87KAtf6m3uM4a6

About the Author

Karol Brzostowski

🐸☕️ E-commerce 💻 Affiliate Marketing 💸 Pokazuję jak zarabiać online

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Odbierz dostęp do discord!

Zobacz inne wpisy na blogu.

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.