Weż udział w promocji brytyskiego banku Wirex i odbierz bonus powitalny w postaci 50€ w ich tokenie XWT do końca lutego, który można wymienić na dowolną inną walutę! pierwsze 15 EUR dostaniecie już za samą rejestrację. Zdobycie całego bonusu 50 euro jest bardzo proste i opiszemy je niżej w blogu. Polecając platformę dalej, możecie zgarnąć aż nawet 250 EUR za pięć skutecznie poleconych osób.
This is some text inside of a div block.

Czym jest Wirex?

Wirex to brytyjski bank i giełda kryptowalut w jednym. Możesz wymieniać, wysyłać i odbierać środki w funtach, euro, dolarach i kryptowalutach Bitcoin. Wirex ma na celu uczynienie kryptowalut i tradycyjnych walut równymi i dostępnymi dla wszystkich.
W ofercie Wirex znalazła się także wielowalutowa karta płatnicza oraz bezprowizyjne wymiany pomiędzy kryptowalutami oraz walutami tradycyjnymi po kursach pozagiełdowych i międzybankowych. Karta pozwala na wypłaty z bankomatów do 400 USD miesięcznie bez dodatkowych opłat.

Obecnie oferują 50€ w bonusie WXT, bonus WXT można natychmiast wypłacić lub zamienić na inne krypto.
Mamy kilka rodzajów nagórd w tej promocji, poniższa tableka prezentuje konkretne zadanie i nagrodę dla polecającego i poleconego.

  • 15 euro za rejestrację i weryfikację
  • 5 euro za pierwszy depozyt na minimum 40 euro, ja wpłacałem euro poprzez doładowanie kartą revolut.
  • 10 euro za pierwszą wymianę krypto za nasz depozyt 40 euro. Żeby to zrobić, kliknijcie po prostu ikonę wymiany (strzałki) po środku dolnego panelu aplikacji i kupcie dowolną kryptowalutę za conajmniej 40 euro.
  • 10 euro za otwarcie w aplikacji konta X-account i dodanie 40 euro. Przycisk znajdziecie w prawym dolnym rogu. Przejdźcie do sekcji Create new X-Account i podążajcie za kolejnymi wskazówkami. Prawdopodobnie mogą to być crypto zakupione w poprzednim kroku.
  • 10 euro za pobranie wirex wallet i rejestrację. Aplikację znajdziecie w sklepach z aplikacjami Google i Apple. Jak pewnie się domyślacie, podczas rejestracji w Wirex Wallet musicie użyć tego samego maila co w przypadku giełdy Wirex.

Pamiętajcie żeby skorzystać z linku polecającego inaczej bonusy nie będą aplikowane do konta, Na wykonanie zadań jest czas do 7 marca, natomiast na rejstrację zaliczająca do bonusu czas jest do 27 lutego!

Ad placement
Odbierz 50€ w Wirex

Jak odebrać bonus 50€ w Wirex? - Instrukcja

 1: Zarejestruj się w Wirex za pomocą tego linka promocyjnego, bez niego nie zostanie dopisana nagroda do twojego konta!

👉 https://bit.ly/wirexdealhub

Możesz także pobrać aplikacje "wirex" w apple lub google sklepie po wypełnieniu i potwierdzeniu maila.

  2: Wykonaj weryfikację swojego konta KYC (zdjęcia dowodu osobistego + selfie) weryfikacja jest praktycznie natychmiast!

 3: Dokonaj pierwszego zakupu kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej z minimalnym wydatkiem 40€. (Opłata: ~1,15€; możesz sprzedać i wypłacić natychmiast, jeśli nie chcesz trzymać swoich pieniędzy w kryptowalucie bez wpływu na nagrodę, Ja dodałem karte revolut)

4: Dokonaj kolejnych zadań kóre opisałem na początku wpisu czyli między innymi wymiana krypto, otwarcie konta x-account i pobranie walleta

Wszystkie bonusy (poza pierwszą opcją za rejstracę 15 EUR) zostaną wypłacone w ciągu 30 dni roboczych.

bonusy są w formie tokena Wirex o nazwie WXT. Po przyznaniu nagrody możecie od razu wymienić je na dowolną walutę tradycyjną lub kryptowalutę i przesłać na dowolne konto lub portfel.

Dołącz do discorda oraz telegrama aby być na bieząco i nie przegapić żadnych nowości
Odbierz 50€ w Wirex

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

wirex promocja, wirex 150 euro, wirex bonus 10 euro, wirex bonus powitalny, jak odebrac bonus wirex, wirex wyplata, wirex wplata, wirex bonus polska, wirex promocja instrukcja

No items found.