Weż udział w promocji Western Union Plus WU+ gdzie każdy nowy użytkownik, który otworzy darmowe konto WU+ i wykona szybką weryfikację dokuemntem i Selfie, oraz wpłaci depozyt początkowy minnimum 10€ ≈ 50 złotych i wykona płatność kartą wirtualną dostępna za darmo w aplikacji na minimum 10€, otrzyma bonus 20€ ≈ 100 złotych, depozyt wykonuje się szybko kartą z Revolut i bonus otrzymujemy 5 minut po weryfikacji, cały proces od założenia konta do wypłaty bonusu nie zajmuje więcej niż 20 minut, także zachęcam do przeczytania instrukcji dokładnie zanim zabierzesz się do udziału w promocji, żeby niczego nie pomylić i cieszyć się szybkim zarobkiem.
This is some text inside of a div block.

Czym jest Western Union digital?

Western Union jest wysoce dochodową amerykańską firmą i jest najstarszą usługą transferu pieniędzy na świecie. Kilka usług internetowych nadal kwestionuje ich pozycję rynkową i usługi dzięki tańszym opłatom i lepszym kursom wymiany.

Western Union oferuje przekazy pieniężne online za pośrednictwem swojej strony internetowej, aplikacji lub osobiście w oddziale. Klienci mogą wybrać opcję wysłania pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy lub do konkretnego oddziału Western Union za granicą. Western Union pobiera opłatę z góry oraz kurs wymiany, który różni się w zależności od dostawy.

Aplikacja Western Union digital jest darmowym wirtualnym kontem bankowym, działającym na podobnych zasadach jak nane nam fintechy bankowe typu revolut itp, WU+ oferuje darmowe konto i Bezpłatne oprocentowane konto oszczędnościowe do 1,5% odsetek od sald do 3.000 €. WU+ jest oferowany przez Western Union International Bank GmbH. Western Union International Bank jest licencjonowany przez austriacki urząd nadzoru rynków finansowych.

Na czym polega promocja 20 od WU+?

W obecnej promocji WU+ każdy nowy użytkownik, który otworzy darmowe konto WU+ i wykona szybką weryfikację dokuemntem i Selfie, oraz wpłaci depozyt początkowy 10€ ≈ 50 złotych, otrzyma 20€ ≈ 10 złotych, depozyt wykonuje się szybko kartą z Revolut i bonus otrzymujemy 5 minut po weryfikacji, cały proces od założenia konta do wypłaty bonusu nie zajmuje więcej niż 20 minut, także zachęcam do przeczytania instrukcji dokładnie zanim zabierzesz się do udziału w promocji, żeby niczego nie pomylić i cieszyć się szybkim zarobkiem. Aby odebrać nagrodę w WU+ po dokonanym depozycie i płatność należy zrealizować kod polecenia

x0mfGLfbUp245ht

Jak odebrać 20 - Instrukcja WU+

1. Na samym początku pobieramy aplikację „Western Union Digital Banking” ze sklepu App store/Google store. Wchodząc w aplikację ustawiamy kraj i język na POLSKA i klikamy "Otwórz rachunek" Następnie uzupełniamy dane e-mail i numer telefonu aż do Weryfikacji tożsamosci. Tutaj wpisujemy nasz "kraj wydania dokumentu" - Polska.

Jak zweryfikować konto WU+?

2. Teraz przechodzimy do wyboru dokumentu do weryfikacji. wybieramy dokument dowód/paszport i klikamy sposób weryfikacji "WIDEO ROZMOWA" - wystarczy wykonać połączenie, konstultanci mówią po Polsku/angielsku i tylko poproszą was o pokazanie dokumentu osobistego żeby mogli wam aktywoać konto, nie trzeba tłumaczyć im adresu i tak dalej. Proces jest bardzo szybki i każdy sobie poradzi, a weryfikacja poprzez selfie obecnie jest popsuta i większosci osób blokuje dalsze kroki.

*Jeżeli długo czekacie na połączenie to spróbujcie odświeżyć stronę kilka razy, powinno zadziałać. W razie błędu z słabym połączenie przekopiujecie link do innej przeglądarki.

⛔ Uwaga - następnie wypełniame Dane osobowe wraz z prawdą i przy "Obecnym adres" musimy Kraj zmienić na NIEMCY! oraz musimy wygenerować sobie losowy adres z NIEMIEC - inaczej nie przejdziemy poprawnie weryfikacji z Promocją 20€.
Adres wygeneruj sobie na tej stronie - https://www.bestrandoms.com/random-address-in-de

Proces weryfikacji w Western Union+

3. Po zrobieniu weryfikacji, zostało nam tylko klika szczegółów zanim otworzymy konto. Uzupełnijcie je zgodnie z prawdą np. Wybierajac Student i Oszczędnosci. Cel konto np. przekaz pieniędzy. W kraje głónne wychodzące lub odbierające - ja dałem Polska/Litwa jako iż będziemy korzystać z Revolut do wysłania i wypłaty środków lub jeżeli nie macie Revolut to z waszego prywatnego konta.

Przechodząc dalej zobaczymy ekran "Sprawdzanie poprawności wniosku" tutaj czekamy aż ekran przejdzie do "Rozpatrywania wniosku" teraz możemy zamknąć aplikację po prostu wyłaczając ją z procesów na iphonie robi się to przesuwając ekran do góry i przytrzymując, a na androidach zazwyczaj klikając dwa razy przycisk główny. Weryfikacja trwa 10-15 minut po tym czasie możemy uruchomić aplikację i zalogować się do konta.

4. Po zalogowaniu do aplikacji teraz radzę się skupić i zrobić wszystko tak samo jak w instrukcji, żeby potem nie narzekać że coś nie poszło. Mianowiscie na ekranie "Czy chcesz uaktualnić konto" scrollujemy niżej i klikamy "Zdecyduj pózniej". Teraz na drugim ekranie z Karta Fizyczną jest kluczowy krok czyli nie klikamy nic tylko wyłączamy aplikację, jak wcześniej jak nie wiesz jak to zrobić na iphone/android to wpisz w google lub po prostu wyłącz telefon.

Dzięki temu, resetując aplikację pomijamy zamawianie darmowej karty, której i tak nie potrzebujemy, a nie musimy się potem męczyc ze zmianą dostawy karty.
Teraz po ponownym włączeniu aplikacji znajdujemy się na pulpicie głównym WU+ teraz klikamy "Add tax ID details" i wpisujemy 11 losowych cyfr, odpowiadając na pytanie - nie ma to znaczenia przy pózniejszym korzystaniu/zamykaniu konta.

Aktywacja konta i odrzucenia zamawiania karty

Jak doładować/wplacić pieninądze na konto WU+?

5. W tym kroku wybieramy na pulpicie głównym aplikacji "Wpłać pieniądze" i wybieramy z "użyciem karty kredytowej lub debetowej" Nie bawcie się w żadne przelewy bo nie ma to sensu i będziecie potem narzekać. Dodajemy kartę z Revolut lub inna waszą debetowa. W oknie ile chcesz wpłacić EURO, wpisujemy 10 EURO to jest minimum jakie musimy wplacić jest to równowartość 50 złotych polskich, z konta pobierze nam 60 zł bo jest prowizja 1.99 EUR/ 10 złotych. Gdy nam się uda doładowac konto jesteśmy już krok przed odebraniem bonusu poprzez kod polecający.

Nie masz konta Revolut? - Załóż konto revolut i otrzymaj dodatkowe 100 PLN ode mnie, oraz 25 złotych za quizy krypto -> (Instrukcja revolut)

Proces wpłaty depozytu na konto Western Union

Proces odbioru bonusu w WU Digital

6. Aby móc odebrać bonus trzeba wykonać płatność kartą wirtualną w aplikacji na minimum 10€. W tym celu należy udać się do menu głównego i pod saldem znajdziecie dane karty wirtualnej, można płatność wykonać np. kupując krypto na binance lub innej giełdzie, ewentualnie wystarczy zwyczajny zakup w dowlnym sklepie internetowym, np zakup kuponu do allegro, amazon itp. lub zwyczajny zakup produtku online.

Podobno wpłata 10 euro na wu -> wpłata karta wu na revolut 10 euro - potem znowu wpłata na wu 10 euro działa i wtedy kod polecający działa, jeżeli ktoś to sprawdzi dajcie mi znać!

Po dokonaniu płatności kartą wirtualną na minimum 10 na nasze konto, czas na odebranie bonsu, w tym celu przechodzimy do 4 zakładki w aplikacji "Nagrody" scrollujemy na sam dół i klikamy "Zrealizuj polecenie" tutaj uważnie wpisujemy kod polecenia lub kopiujemy i wklejamy go. Bez niego nie otrzymasz bonusu! - x0mfGLfbUp245ht

x0mfGLfbUp245ht

Jak wypłacić bonus z WU+?

Po uzupełnieniu kodu polecającego na naszym głównym pulpicie pojawi się dodatkowe 20 czyli 100 złotych. Teraz możemy od razu wypłacić nasz bonus korzystając z "wirtualneej karty debetowej" dodająć ją do Revolut lub innego konta gdzie mamy opcje depozytu kartą. Aby wyśtiwelić dane karty klikamy "Pokaż szczegóły" obok niej i klikamy wpłać na Revolut dodając kartę z WU+. (Nie ma za to prowizji i na nasze konto revolut trafi równo ile wypłącimy)
Ewentualnie można wysłać przelew tradycjny na konto. wchodząc w "wyslij" i dodając nowy kontakt. wybieramy "FIRMA" i nasze imie i nazwisko w zakladce "firma spolki" potem podajemy dane konta, dla polskiego numeru trzeba dodać IBAN z przedrostkiem PL. Dla konta revolt trzeba wybrać "Litwa" walutę "euro" io uzupelnic IBAN.

7. Jeżeli chcecie polecić aplikację znajomym i otrzymać 20 i oni także przejdzcie do zakładki "nagrody" i skopiujcie swój kod polecający. Możesz polecać innych znajomych za 20 czyli 100 PLN od osoby, czyli za 25 zaproszonych osób możesz otrzymać 500€/2352 PLN

Jeżeli nie macie konta Revolut to możecie je załozyć tutaj, oraz odebrać dodatkowe 100 PLN (warunki w instrukcji) ode mnie, jest ono niemal zawsze przydatne przy takkich promocjach i aplikacjach.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.

kod na 25 euro Western Union digital bonus 20€, Western Union digital kod bonus działający, Western Union digital bonus 20€ promocja, Western Union digital bonus 20€, Western Union Plus promocja, Western Union bonus 100 pln złotych, Western Union jak odebrac bonus, Western Union jak wplacic pieniadze, Western Union jak wyplacic bonus pieniadze, Western Union jak zrobic konto, Western Union kod promocyjny nie dziala, Western Union kod polececajacy, Western Union wyplata karta, Western Union promocja polska. Western Union bonus, Western Union plus, Western union bonus 100 lei, Western union support, Western Union promocja, Western Union contact, Western Union jak zalozyc konto, Western Union weryfikacja poradnik, Western Union jak odebrac 120 PLN złotych, Western Union 2022, Western Union aktualna promocja, Western Union jak zamknac konto, Western Union jak wyslac przelew, dzialajacy kod WU+, WU+ code is not working, working code for WU+, my wuw code is not working, wu+ refferal error

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.