Odbierz bonus od 50 do nawet 200 złotych od polskiej platformy inwestycyjnej Wealthseed. W zamian za założenie i zweryfikowanie konta oraz wykonanie zakupu ETF, akcji lub jednostek funduszy inwestycyjnych na dowolną kwotę otrzymacie darmową inwestycję – ETF lub akcję o wartości od 50 zł do nawet 200 zł! promocja będzie dostępna do 31 marca 2023 roku.
This is some text inside of a div block.

Czym jest WealthSeed?

Fair Place Finance to spółka, którą założyli Filip Lachowski i Piotr Gawron, by zaproponować polskim inwestorom nową platformę inwestycyjną – WealthSeed. WealthSeed umożliwia inwestowanie w ponad 3000 instrumentów, w tym w światowe akcje, ETF-y, fundusze inwestycyjne oraz wymianę walut. Wprowadzenie darmowej wielowalutowej karty debetowej oraz współpraca z aplikacjami płatniczymi, w tym Google i Apple Pay, są również w planach.

Klienci mogą prowadzić darmowe konta w PLN, EUR i USD z polskim numerem IBAN, a fundusze zgromadzone na kontach są przechowywane w Banku Gospodarstwa Krajowego. WealthSeed oferuje też bonus dla nowych użytkowników w postaci darmowej inwestycji o wartości od 50 zł do nawet 200 zł po wykonaniu zakupu ETF, akcji lub jednostek funduszy inwestycyjnych na dowolną kwotę. Dodatkowo, użytkownicy mogą skorzystać z oprocentowania na koncie na poziomie aż 10% w skali roku do kwoty 3000 zł. promocja będzie dostępna do 31 marca 2023 roku.

- Do 31 marca powinniście wpłacić środki na swoje konto inwestycyjne w PLN.
- Następnie, w ciągu 30 dni od chwili złożenia wniosku rejestracyjnego, dokonajcie zakupu jednego z premiowanych aktywów: ETF-a, akcji lub jednostek funduszu inwestycyjnego. Kwota inwestycji nie ma znaczenia!
Ad placement
Utwórz konto w WealthSeed!

Kilka funkcji wyrużniająych WealthSeed

  • Akcje światowych spółek z giełd takich jak Deutsche Boerse, Euronext, London Stock Exchange, New York Stock Exchange. Na ten moment WealthSeed nie ma w swojej ofercie akcji spółek z polskiej giełdy — jest to planowane w przyszłości. Może i dobrze. GPW jest jednak rynkiem średniej jakości.
  • Fundusze inwestycyjne ETF, ponad 550 w ofercie. W tym również takie, które oparte są na kryptowalutach.
  • Polskie i zagraniczne „tradycyjne” fundusze inwestycyjne
  • Zarządzane portfele inwestycyjne BlackRock.

Jak odebrać do 200 złotych od WealthSeed?

1. Zarejestruj konto w aplikacji WealthSeed z poniższego linku (możecie zacząć na komputerze, jednak w pewnym momencie i tak konieczne będzie zainstalowanie aplikacji):

Promocja WealthSeed wstrzymanna prawdopodobnie do 1 kwietnia, jeżeli masz zrobione konto przed 14 marca to nadal możesz odebrać nagrodę!

2. W formularzu będziecie musieli wskazać urząd skarbowy, w którym się rozliczacie. Pamiętajcie, że urząd dyktowany jest przez Wasz adres zamieszkania, a nie zameldowania. Pamiętajcie, by zaakceptować regulaminy obu akcji – bez tego nie otrzymacie swojej nagrody ani promocyjnego oprocentowania.

3. Po rejestracji przyjdzie czas na weryfikację tożsamości. Wystarczy pobrać apliakcję z Google/Apple sklepu i zalogować się, KYC to standardowy proces weryfikacji czyli wykonanie dwóch zdjęć dokumentu tożsamości/paszportu, a następnie krótkie video-selfie. Możliwości weryfikacji nie musicie szukać w aplikacji, po zalogowaniu zobaczycie okno z przyciskiem do jej przeprowadzenia, na akceptację KYC nie trzeba długo czekać jest ona praktycznie natychmiastowa.

4. Swój rachunek zasilicie, przechodząc do zakładki Konta i klikając przycisk Przelej przy koncie w PLN. Następnie przejdźcie do zakładki Market funduszy (jeśli chcecie kupić jednostki funduszu) lub Usługa maklerska (tam kupicie między innymi akcje i ETF). Wpłać przelewem z dowolnego konta bankowego np. 5-10 zl. Po wpłynięciu środków dokonujemy na platformie dowolnej inwestycji (zakup akcji, ETF) na dowolną kwotę (min. 5 zł).

Kliknijcie Kup instrument, a następnie wybierzcie spośród pokaźnej listy dostępnych opcji. Jeśli chodzi o ETF i akcje, minimalna kwota inwestycji nie istnieje. Przykładowo: kupujemy akcje 3R Games lub dowolną inną i ja sprzedajemy.

5. Przydzielenie darmowego bonusu w postaći ETF/akcji odbywa się od razu po dokonaniu inwestycji, otrzymaną nagrode natomiast możemy od razu sprzedać i wyplacic na nasze dowolne konto bankowe.

WealthSeed – 4% w skali roku na koncie inwestycyjnym

WealthSeed oferuje 4% roczne oprocentowanie na koncie inwestycyjnym w polskiej walucie, bez żadnego limitu kwotowego czy ograniczeń czasowych. Jako, że jest to konto inwestycyjne, oprocentowanie jest naliczane na podstawie stopy procentowej WIBID ON pomniejszonej o 2,2 punktu procentowego. WIBID ON to stawka oprocentowania wyznaczana dla jednodniowych lokat międzybankowych, co oznacza, że nasze pieniądze są inwestowane w rynek międzybankowy, a nie trzymamy ich bezczynnie na rachunku.

Warto zaznaczyć, że promocja ta różni się od poprzedniej, w której oprocentowanie wynosiło nawet 10% rocznie. Jednakże, w tamtej ofercie był mały limit kwotowy (do 3000 zł) oraz krótki okres promocyjnego oprocentowania (90 dni). W obecnej ofercie nie ma takich ograniczeń.Oprocentowanie naliczane jest od salda środków zgromadzonych na koncie na koniec każdego dnia kalendarzowego, bez względu na wysokość tego salda i bez dodatkowych warunków. Odsetki są kapitalizowane na koniec każdego miesiąca.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się to być bardzo atrakcyjną ofertą, szczególnie dla tych, którzy szukają alternatywnych sposobów na pomnażanie swoich oszczędności. Oczywiście, zawsze należy pamiętać o ryzyku inwestycyjnym, dlatego warto dokładnie przemyśleć swoją decyzję i skonsultować się z ekspertem.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić nas o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Utwórz konto w WealthSeed!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

WealthSeed promocja, WealthSeed bonus, WealthSeed 50 złotych bonus, WealthSeed 200 złotych promocja, WealthSeed darmowa akcja etf, WealthSeed jak odebrac bonus, WealthSeed jak wyplacic

No items found.