Powraca legendarna promocja od Trading212, Giełda ozdaję akcje giełdowe rożnych firm za Rejestracje i wpłatę 10€ - 47 złotych możemy zgarnąć akcję wartą aż 100€ czyli 470 złotych. Dodatkowo także jest to świetna platforma do nauki handlu na giełdzie, akcjach, surowcach, w pełni darmowa, możemy grać na koncie DEMO 250.000zł do wykorzystania na naukę.
This is some text inside of a div block.

Czym jest Trading212?

Trading 212 to londyńska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko. Firma chcąc zachęcić ludzi do testowania platformy Trading212 i pozyskiwania większej liczby klientów przygotowała promocję dla nowych użytkowników z ciekawym bonusem w prezencie. W ramach Trading212 otrzymujemy darmową akcję losowej firmy do 100.
Trading212 jest w pełni licencjonowanym brokerem i nadzorowanym przez FCA.

Darmową akcję możemy zachować i rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy. Akcję tą możemy również sprzedać, a pieniądze wypłacić na swoje konto. Jest to dość ciekawa promocja, która właśnie posiada swoją kolejną edycję.

Odbierz akcję w Trading212

Jak odebrać bonus w Trading212?

1. Pobieramy aplikacje z jednego z podanych linków, wybierz losowy podane są także kody gdyż czasami trzeba podać kod mimo użycia linku!

https://www.trading212.com/invite/FMAAHge8 lub KOD FMAAHge8

https://www.trading212.com/invite/FMABQ4hO lub kod FMABQ4hO

Po kliknięciu w link pobieramy aplikacje "trading212" po otwarciu aplikacji Klikamy "otwórz konto" wybieramy TYLKO konto Trading 212 "Invest".

2. Uzupełniamy nasze dane i adres zamieszkania, walutę konta można wybrać PLN ale polecam w EUR gdyż są lepsze bonusy. W kroku "szczegóły finansowe" uzupelniamy dane zgodnie z prawdą.

3. Kolejny krok to standardowa weryfikacja KYC (dowód, paszport lub prawo jazdy + potwierdzenie zamieszkania – może to być wyciąg Revolu, lub waszego banku, rachunek za prąd. Ważne aby po prostu był ten sam adres co wpisaliście w trading212) na Weryfikacje czekamy kilka minut i mamy gotowe konto do odebrania bonusu.

4. Ostatni krok przed odebraniem akcji to depozyt na kwotę równowartości 10 euro - 50 złotych. W tym celu udajemy się do ostatniej zakładki i klikamy "zarządzaj środkami", wybieramy formę wpłaty polecam kartę najmniej problemów, zaznaczamy 10 euro i dokonujemy depozytu, za pomoca przelewu, karty lub apple pay.

(Zanim wpłacisz środki upewnij się, że masz wpisany kod w zakładce "użyj kod promocyjny")

5. Po sukcesywnie dokonanym depozycie na 10 euro w przeciągu kilku minut do maksymalnie 3 dni otrzymujemy darmowe akcje spółek giełdowych na swoje konto które możemy sprzedać od razu i po 30 dniach wypłacić ich wartość na nasze konto z którego dokonaliśmy wpłaty.

Jak sprzedać akcje w Trading212?

w drugiej zakładce nawigujemy niżej mamy nazwę naszej akcji klikamy w nią wybieramy sprzedaż - w ciągu kilku minut powinna nasza transakcja się wykonać. Jeżeli rynek jest otwarty PON-PT

Jak zarobić więcej w trading212?

Polecamy dalej w celu otrzymania kolejnych darmowych spółek.

Przechodzimy do ostatniej zakładki gdzie znajdziemy "dostań bezpłatną akcję" klikamy i możemy udostępnić link znajomym - za każdą poleconą osobę oboje dostaniecie losową akcję!

Maksymalnie możemy polecić 5 osób.

1. Czy konto trading212 można zamknąć po odebraniu promocji?

Tak, możesz zamknąć po kontakcie z mailowym brokerem. Najlepiej jest to zrobić jakiś czas po wypłacie środków.

2. Jak wypłacić pieniądze z Trading212?

Po otrzymaniu akcji i jej sprzedaniu możemy zlecić wypłatę w ciągu 3 dni powinna pojawić się na naszym koncie.

W tym celu musimy udać się w aplikacji w ustawienia - zarządzaj środkami - wypłać środki.

Gdy wypłacimy pieniądze otrzymamy je tą samą formą jaką dokonaliśmy depozytu. Czyli Karta debetowa/kredytowa, Skrill, Przelew.

Dowody wypłat z Promocji Trading212

Dołącz do discorda oraz telegrama aby być na bieząco i nie przegapić żadnych nowości tam również odpowiem na każde pytanie i udzielę pomocy!

Odbierz akcję w Trading212

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.

trading 212 bonus 100 euro trading212 trading zarabianie zarób na trading jak wypłacić pieniądze z trading jak zarabiać na trading jak wypłacić trading promocja 2021

Regulamin konta
TABELA OPŁAT
No items found.