Promocja tap.global ta daje Ci możliwość odebrania bonusu do 100£ w bitcoine za pobranie i zainstalowanie aplikacji tap.global! To nie wszystko, możesz zarobić jeszcze więcej, polecając aplikację swoim przyjaciołom i rodzinie. Proces rejestracji jest prosty i łatwy, wystarczy pobrać aplikację tap global z linku lub sklepu google/apple, zarejestrować się i potwierdzić swoją tożsamość i adres zamieszkania. A na zweryfikowane konto tap global otrzymasz bonusu od 1£ do 100£ w bitcoinie. Nie czekaj, pobierz aplikację już teraz i zacznij zarabiać pieniądze! To szybki i prosty sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.
This is some text inside of a div block.

Czym jest tap.global?

Tap to innowacyjna i łatwa w obsłudze aplikacja kryptowalutowa, która pomaga pokonać barierę między tradycyjnym systemem finansowym a technologią blockchain. Dzięki Tap, możesz wykorzystywać swoje aktywa kryptograficzne do codziennych zakupów lub wypłacać gotówkę z bankomatu, tak jak w przypadku tradycyjnej karty debetowej połączonej z twoim portfelem kryptowalutowym. Tap przyczynia się do przenoszenia mocy kryptowalut do systemu finansowego mainstreamowego.

Promocja ta daje Ci możliwość zarobienia od 1£ do 100£ za pobranie i zainstalowanie aplikacji tap.global! To nie wszystko, możesz zarobić jeszcze więcej, polecając aplikację swoim przyjaciołom i rodzinie. Proces rejestracji jest prosty i łatwy, wystarczy pobrać aplikację z tego linku https://referral.withtap.com/KarolBP3I2, oraz użyć tego kodu TNG-931-444-7B0E zarejestrować się i potwierdzić swoją tożsamość i adres. Na zweryfikowane konto otrzymasz bonusu w bitcoinie.

Nie czekaj, pobierz aplikację już teraz i zgarninj bonus do 100£ od tab global! To szybki i prosty sposób na trochę dodatkowych pieniędzy, bez dodatkowych warunków i depozytów!

Odbierz 100£ w TAP GLOBAL
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak odebrać do 100£ funtów w tap.global?

1. Pobieramy i instalujemy aplikacje tap.global z linku poniżej (bez tego nie otrzymasz bonusu)

👉 https://referral.withtap.com/KarolBP3I2

Co zrobić gdy wyskakuje komunikat w sklepie Google Play Aplikacja Tab.global "aplikacja nie jest dostępna w twoim kraju"?

1.1 Pobierz aplikacje z linku: https://apkcombo.com/pl/tap-buy-sell-bitcoin/com.tapngo.tap jest to link mirror aplikacji, bezpieczny i pozwala na pobranie aplikacji i instalację jej na android. Następnie po zainstalowaniu aplikacji klikamy ponownie w link zaproszeniowy https://referral.withtap.com/KarolBP3I2

2. W aplikacji klikamy na samym dole "JOIN NOW" i wypełniamy nasze dane, wybieramy kraj, uzupełniamy i potwierdzamy numer telefonu i adres email kodami na które przyjdą.
3. Po uzupełnianiu danych wpisujemy w polu „Connect Code Tap” kod polecający: inaczej nie otrzymamy bonus do 100 GBP w tap global za darmo!

KOD POLECAJACY -> TNG-931-444-7B0E

Jak zweryfikować konto TAP GLOBAL?

4. Teraz czas na weryfikację konta, Weryfikujemy konto KYC (dowód/passport + potwierdzenie adresu np. wyciąg z banku).
5. Podajemy nasze miejsce zamieszkania zgodnie z dokumentem które chcemy przesłać, ja wysłałem potwierdzenie własności konta z Revolut i tap.global zatwierdziło je, obecnie jednak polecałbym konto bankowe polskie.
6. Robimy zdjęcie dokumentu prawka/paszportu/dowodu oraz przesyłamy pdf potwierdzenia adresu np. z naszego banku, revout. dokument musi zawierać podany przez was adres zamieszkania.

Bonus od tap.global otrzymujemy losowo od 1£ do 100£ w BTC. Nasz bonus zostanie dodany do konta w maksymalnie 2 godziny. Natomiast jeżeli nie dostaniemy go przez dłuższy czas to klikamy w „Live Support Chat” i piszemy wiadomość do support tag global o treści : „Hello, i registered using my friend code TNG-931-444-7B0E but i did not recived my bonus" Wsparcie tag global doda nam ręcznie nagrodę!

Jak wypłacić bonus z tap.global?

Po zweryfikowaniu konta otrzymujemy od 1£ do 100£ w Bitcoinie, Natomiast minimalna kwota sprzedaży bitcoina wynosi 0.0002 btc, to ile dostaniemy zależne jest od aktualnego kurs waluty.
Twój bonus możesz u mnie zamienić na dowolną płatność lub możesz sam wypłacić wirtualna kartą Tap lub w dostępnych kryptowalutach.

Jeżeli chcesz wymienić u nas swój bons z tap.global napisz do nas na dealhubpl@gmail.com lub instagram, discord!

Nie masz Revolut? Zapraszam do założenia darmowego konta, jest to najpopularniejszy wirtualny bank z którego korzysta już miliony polaków. Dodatkowo za założenie revolut ode mnie otrzymasz 100 złotych - warunki we wpisie.

Program poleceń tap.global - Jak zarobić?

tap global także oferuje od 1£ do 100£ za polecenie znajomego w programie poleceń, tobie i zaproszonej osobie, wystarczy kliknąć w ustawienia i "refer a friend" skopiować swój link i wysłać znajomej osobie!

Dołącz do naszego discorda 👇

Nie jesteś jeszcze na naszym serwerze discordzie? Koniecznie musisz dołączyć, wrzucamy tam nasze analizy kryptowalut, sygnały, resarch, airdropy i wiele więcej!
Wiele osób zaczynało z małymi sumami i teraz obraca konkretnymi portfelami!

https://discord.gg/jhdTYsy6GP

Odbierz 100£ w TAP GLOBAL

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

tap global bonus, tap global promocja tapglobal odbierz 5 dolarów, tapglobal promocja polska, tapglobal instrukcja, tapglobal jak wypłacić, tap global wypłata, tapglobal bonus promocja 5 funtów

No items found.