Swissborg wealthapp jest to aplikacja przeznaczona do inwestowania w kryptowaluty, która nie posiada żadnych ukrytych prowizji. Posiadają własny token CHSB Obecnie rozdaje od 3 do 300 euro za deppozyt minimum 150 euro!
This is some text inside of a div block.

Czym jest SwissBorg?

Swissborg wealthapp – aplikacja przeznaczona do inwestowania w kryptowaluty, która nie posiada żadnych ukrytych prowizji. Posiadają własny token CHSB Obecnie rozdaje od 3 do 300 euro za deppozyt minimum 150 euro!

W ramach promocji za rejestrację konta oraz minimalny depozyt w wysokości 150€ w krypto lub walucie fiat (zwykła gotówka) otrzymasz darmowy kupon Bitcoin o równowartości od 3 do 300 €.
Wartość bonusu przyznawana jest losowo.

Ad placement
Odbierz bonus w SwissBorg

Jak odebrać bonus do 300€ w SwissBorg?

1. Rejestrujemy się z linku i pobieramy aplikacje bez linku nie otrzymasz bonusu.

https://bit.ly/swissborgdealhub

Wpisujemy swój numer telefonu klikamy "Claim Your Free bitcoin" i pobieramy aplikacje w niej klikamy "Get Started" i zaczynamy tworzyć profil.

2. Aplikacja poprowadzi nas krok po kroku - najpierw wypełniamy nasze podstawowe dane, potem uzupełniamy takie rzeczy jak zatrudnienie itp. Nikt tego nie będzie sprawdzał dlatego nie musicie się długo nad tym zastanawiać. Potem Przechodzimy do Weryfikacji KYC.

3. Przyszedł czas na przedostatni krok czyli weryfikacja KYC mamy do wyboru kolejno Paszport, Prawo Jazdy, Dowód Osobisty lub Kartę pobytu. Dokonujemy szybkiej weryfikacji czyli zdjęcie dokumentu i selfie - u mnie akceptacja była w 5 minut.

4. Ostatnim krokiem dzielącym nas od odebrania bonusu jest depozyt mamy tutaj opcję depozytu 150 euro w Kryptowalucie BTC/ETH/USDC lub tradycyjnego przelewu którego możemy dokonać z naszego banku lub aplikacji jak Revolut lub N26, Bitwala i tak dalej.

Ja wybrałem opcję kryptowalutami gdyż jest o wiele szybsza i nie ma z nią większych problemów jeżeli napotakcie jakaś przeszkodę piszcie do nas na Facebooku.

UWAGA - Minimalny depozyt do odebrania bonusu to 150 euro lub jego równowartość w kryptowalucie dlatego przy krypto polecam wysłać kilka euro więcej.

5. Po tych wszystkich krokach włącznie z depozytem otrzymasz kupon który przydzieli ci Bitcoin o wartości od 3 do 300€. Możesz od razu wszystko wypłacić i zacząć polecać znajomym!

swissborg summer bonus 300 eur

Odbierz bonus w SwissBorg

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

swissborg 300 euro, swissborg bonus, swissborg promocja darmowe bitcoin btc eth usdt usdc jak zarobic jak dorobic bitcoin pierwsze bitcoin losowanie swissborg program poleceń swissborg jak wypłacić swissborg jak wpłacić swissborg darmowe

No items found.