Rita to aplikacja do zarządzania danymi, która oferuje bonus 3€ za rejestrację oraz 2€ za zadania i 0,5€ za każde polecenie, bez potrzeby weryfikacji. W tym wpisie na blogu przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji i otrzymania bonusu od Rity. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby odebrać swój bonus i zacząć zarabiać z Ritą już dziś, bez weryfikacji KYC i limitu poleceń!
This is some text inside of a div block.

Czym jest RITA?

Rita to aplikacja do zarządzania danymi, która została uruchomiona niedawno w Appstore i google play, mają także wtyczkę google chrome, aplikacja ma dawać kontrolę nad danymi. Rita umożliwia łatwe zbieranie, przeglądanie i kontrolowanie danych osobowych. Rita to pierwsza mobilna aplikacja, która prezentuje użytkownikom pulpit nawigacyjny z informacjami, jakie firmy zgromadziły na ich temat. użytkownicy Rita mogą wybrać, kto może mieć dostęp do ich danych osobowych, a kto nie. Rita nie ma dostępu do informacji użytkownika, co pozwala Ci zarządzać swoimi doświadczeniami online w pełnej prywatności.

Rita oferuje również inne sposoby, dzięki którym użytkownicy mogą odgrywać aktywną rolę w procesie podejmowania decyzji. Na przykład użytkownicy mogą łatwo zrezygnować z subskrypcji wiadomości e-mail i wybrać reklamy, których nie chcą oglądać. Wszystkie funkcje Rita są dostępne za darmo. Rita Data B.V. jest niezależną prywatną spółką z siedzibą w Amsterdamie w Holandii. Firma jest prywatną własnością jej założycieli i inwestorów. Wśród inwestorów znajdują się Pitchdrive VC oraz liderzy z branży danych, prywatności i fintech, tacy jak Felix Van de Maele, Stijn (Stan) Christiaens i Hristo Borisov.

Odbierz 5€ w RITA!
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak odebrać 5€ od RITA?

1. Rejestrujemy się z linku poniżej: Pobieramy aplikację z Google/App store i po pobraniu aplikacji klikamy w link polecający drugi raz dla pewności zaliczenia bonusu!

http://app.adjust.com/cqmly3t?deep_link=rita://?referral_code=e4c68b6b07

2. Rejestrujemy się i łączymy swoje konto google – jeżeli wolicie to możecie połączyć jakieś nieużywane lub utworzyć nowe konto Google, po podłączeniu kilkamy "Go to Signup" gdzie podajemy imie i nazwisko oraz tworzymy hasło, w tej aplikacji nie ma weryfikacji KYC!

3. Po zarejestrowaniu klikamy w zakładkę dolną "Earn" i klikamy na baner "Contribute data to research" przycisk "explore" akceptujemy i otrzymujemy pierwszy bonus 2€, następnie można dodatkowo zainstalować wtyczkę google i otrzymać kolejne 1€ wystarczy pobrać ja na PC i zeskannnować kod QR.

Kolejne zadania to opcjonalne polecenie znajomym, dosyć łatwo zgarnąć bonus za polecenie gdyż nie mamy w tej aplikacji potrzeby weryfikowania danych KYC.
Dodatkowy bonus otrzymamy za synchronizację danych przez 4 tygodnie, wystarczy co tydzień kliknać w "Connect data 4 weeks in a row", w sumie za obecne zadania możemy zgarnać bonus 5€ kompletnie za darmo!

Jak wypłacić bonus z RITA?

3. Bonus możemy go wypłacić od razu, klikamy stripe gdzie dodajemy nasze konto bankowe/revolut, a następnie klikamy "cashout" i wypłacamy na nasze konto.

Przelew dochodzi obecnie w maksymalnie 48h, aczkolwiek u mnie po zleceniu wczoraj dotarł dziś w niecałe 24h.

Jeżeli nadal nie dołączyłeś do naszego telegrama lub discorda, omijasz wiele okazji zarobku, takich jak airdropy, testnety, darmowe kryptowaluty, promocje i wiele innych.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Odbierz 5€ w RITA!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

rita bonus 5€, rita bonus 3€, rita bonus 3 euro poradnik jak odebrac 5 euro w rita, rita promocja 5€, rita aplikacja o co chodzi, rita jak zdobyc bonus, rita 2023 instrukcja, rita how to get bonus, rita 3€ bonus for register, rita invitae a friend, rita refferal program 3€

No items found.