Zarejestruj się na Rand App i odbierz 5€ bonusu w promocji aplikacji za wpłatę 50€. Polecaj aplikację i zarabiaj kolejne 5€ za każdego znajomego. Rand App to nowa aplikacja fintechowa z Hiszpanii, która korzysta z technologii blockchain i DeFi.
This is some text inside of a div block.

Czym jest Rand?

Rand app jest nowatorską aplikacją finansową, która łączy oszczędzanie z grą. Użytkownicy mogą łatwo przenosić pieniądze na swoje konto rand i zarabiać 5% rocznego bonusu na swoich oszczędnościach. Co tydzień mogą również brać udział w loterii i mieć szansę wygrać do 150€. Rand app korzysta z technologii blockchain i DeFi (zdecentralizowane finanse), aby zapewnić bezpieczeństwo i transparentność transakcji. Rand app jest dostępna w Europie i współpracuje z Pecunia Cards E.d.e. SL, licencjonowanym dostawcą usług płatniczych. Rand app jest idealną aplikacją dla osób, które chcą oszczędzać na swoje cele i jednocześnie bawić się i wygrywać nagrody.

Rand app oferuje dwie opcje oszczędzania: Konto Nagród i Konto Zarabiania. Konto Nagród pozwala użytkownikom brać udział w cotygodniowej loterii i mieć szansę wygrać do 150€. Konto Zarabiania pozwala użytkownikom zarabiać 5% rocznego bonusu na swoich oszczędnościach. Użytkownicy mogą łatwo przenosić pieniądze między kontami i wybierać, jak chcą oszczędzać. Rand app umożliwia również wysyłanie i odbieranie pieniędzy od innych użytkowników aplikacji bez opłat. Rand app jest prosty w użyciu i ma atrakcyjny interfejs.

Na czym polega promocja Rand app?

Nowa hiszpańska aplikacja fintechowa Rand App ma obecnie ciekawą promocję dla nowych użytkowników. Jeśli zarejestrujesz się na Rand App za pośrednictwem linku i wpłacisz 50€ na swoje konto, otrzymasz bonus w wysokości 5€, który możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe razem z depozytem. Co więcej, Rand App oferuje również dodatkowe 5€ za każde polecenie aplikacji innemu użytkownikowi. Jednak polecenie możliwe jest dopiero po przejściu procesu weryfikacji tożsamości.
Rand App nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty, a czas wypłaty środków wynosi od 1 do 2 dni roboczych (czas ten może się wydłużyć do 4-5 dni).

Ad placement
Odbierz 5€ od Rand!

Co trzeba zrobić? - Instrukcja odbioru 5€ od Rand

1. Wchodzimy na stronę Rand poprzez link https://www.rand.app/join?code=mmPa8Vxc zaproszeniowy (bez linku, nie ma bonusu) i wpisujemy nasz adres email, który potem także uzyjemy do logowania. Po wpisaniu naszego maila przeniesie nas do pobrania aplikacji z Google/apple store.

Tworzymy konto podając nasze dane oraz adres Email, który podaliśmy wcześniej na stronie. Potwierdzamy numer telefonu kodem SMS oraz adres email klikając link w mailu od Rand app.

2. Po aktywowaniu konta, zobaczymy pod saldem informację na banerze "two simple steps to claim 5€ bonus" klikamy to i przechodzimy do weryfikacji konta "Verify Kyc" jest to standardowa weryfikacja (dokument + selfie) oraz krótka ankieta gdzie podajemy nasz stan zatrudnienia oraz nasz adres zamieszkania. Do wyboru weryfikacji mamy trzy dokumenty dowód osobisty, prawo jazdy i paszport. Akceptacja wniosku o otwarcie konta Rand trwa dosłownie kilka minut, otrzymacie powiadomienie oraz mail kiedy wasze KYC zostanie zaakceptowane.

3. Po zaweryfikowaniu konta Rand, ostatnim krokiem do odebrania bonusu jest depozyt 50€ na nasze konto, przy pomocy karty. Może to być dowolna karta Revolut/bankowa itp. W tym celu klikamy ponownie na baner na pulpicie głównym i na "make deposit" wpisujemy 50 euro i klikamy na pole z "Credit or Debit card" i podajemy dane naszej karty revolut lub dowolnej innej. Jednakże polecam revolut ze względu braku przewalutowania.

Doładowanie jest darmowa i środki od razu trafią na nasze konto Rand, wracając do pulpitu głownego aplikacji zobaczymy informację "Congrats! You can now claim 5€ bonus" więc odbieramy bonus i wszystko gotowe.
Mozemy także od teraz polecic znajomych na tych samych zasadach i zdobyć kolejny bonus dla nas i znajomego! Środki można od razuwypłacić na dowolne konto bankowe podając IBAN. Brak opłat wypłatę i śodki idą 1-2 dni robocze.

Jak Wypłacić pieniądze z konta Rand?

Klikamy na głównym ekranie aplikacji "Send money" i wpisujemy kwotę do wypłaty, podejamy nasze dane oraz IBAN dla konta euro w revolut lub waszego konta bankowego. Będziemy musieli podać kod SMS i utworzyć "Secret code", który jest po prostu hasłem do pózniejszych wypłat.
Srodki powinny dotrzeć w ciągu 24-48h roboczych, ale możliwe jest przedłużenie do 4-5 dni.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Odbierz 5€ od Rand!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

rand app bonus, rand app opinie, rand app polecenie, rand app 5 euro, rand app promocja 5 euro, rand app jak wyplacic, rand app instrukcja

No items found.