zarób 15£ oraz 6 miesięcy apple music dla 6 osób oraz 10£ za polecenie, nie płacimy nic za apple music gdyż po 2 tygodniach subskrypcji anulujemy abonament i zgarniamy 15£ cashbacku z quidco!
This is some text inside of a div block.

Okazało się że jest to promocja tylko dla osób mieszkających w UK..

Co to jest Quidco?

Quidco, to Brytyjska numer jeden strona pod względem cashbacków, pomaga Ci zarobić za każdym razem gdy płacisz online. Coś podobnego do TopCashBack. Ponad 10 milionów użytkowników od 2005 roku zarobiło ponad  £400 milionów funtów. Nie ma limitów ile możesz zarobić - Quidco chwali się ze ich przeciętny użytkownik może zarobić 300£ rocznie.

Obecnie za rejestrację z polecenia otrzymamy oraz gdy zarobimy cashbacku otrzymamy 10£ co daje nam 15£ za darmo. za polecenie otrzymasz 10£ za każdego nowego użytkownika bez limitu.

Na czym polega promocja?

Promocja polega na skorzystaniu z cashbacku apple music, najpierw pobieramy Aplikacje Apple Music w Play store/lub Apple Store/ lub na PC - UWAGA nie uruchamiamy aplikacji apple music.

Potem Rejestrujemy się z linku, szukamy apple music cashback przekieruje nas do aplikacji apple music. Zakładamy nowe konto chyba że mamy już APPLE ID. Korzystamy z abonamentu rodzinnego 29.99 zł miesięcznie - Nie pobierze nam żadnej opłaty, po 2 tygodniach anulujemy abonament aby naliczył się cashback nie anulujemy od razu. oraz trzeba anulować aby nie pobrało nam opłaty po miesiącu darmowego okresu.

Cashback pojawia nam się na Quidco po 24 h, wypłacić w ostatniej takiej promocji po upływie 3 tygodni do 3 miesięcy.

Niżej zobaczycie szczegółową instrukcje aby nie popełnić żadnego błędu.

Ad placement
Odbierz 18£ w Quidco

Instrukcja jak zgarnąć 15£

1. Zarejestruj się przez link bit.ly/quidcodh

(Dzięki temu otrzymasz 10£ gratis, gdy zostanie u Ciebie zatwierdzony cashback minimum 5£)

Wejdź w ustawieniach konta zmień account type z premium na basic klikając przycisk downgrade

2. Teraz pobierz aplikację Apple Music na PC/Android/iOS. Uwaga - Jeszcze jej nie włączaj.

Po pobraniu aplikacji wpisz i wyszukaj Apple Music w wyszukiwarce Quidco. Wybierz opcję Family membership za 14.99£. Quidco przekieruje Cię automatycznie do aplikacji Apple Music.

Jeśli nie masz Apple ID i robisz to na Android to załóż nowe konto, jest ono darmowe.

3. Rozpocznij 3-miesięczny bezpłatny okres próbny subskrypcji Rodzinnej (29,99 zł). załóż nowe konto APPLE ID jeżeli nie masz jeszcze.

4. Kliknij zacznij okres próbny podaj swoje dane oraz dane swojej karty płatniczej. - Może być karta revolut/monese itd.  (NIE POBIERA NAM ŻADNEJ OPŁATY)

cashback pojawił się jako "tracking" anuluj subskrypcję dopiero gdy się on pojawi w ustawieniach po upływie 1-2 tygodnie. Jeśli tego nie zrobisz, po okresie próbnym zostanie naliczona opłata 29,99 zł.


5. Przejdź z powrotem do aplikacji Quidco. Poczekaj, aż otrzymasz zwrot gotówki. Śledzenie cashbacku (cashback tracked) może pojawić się do 24 godzin. Natomiast cashback możliwy do wypłaty (cashback confirmed) będzie w czasie od 3 tygodni do 3 miesięcy zwykle jest szybciej.

Teraz pora polacać znajomych i zarobić więcej niż 15£.

Odbierz 18£ w Quidco

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

No items found.