Weż udział w promocji fintechu Plutus, obecnie rozdaje daje darmową kartę Plutus i bonus powitalny 20$ w PLU za rejestracje i 3% cashbacku, dodatkowo Plutus oferuje 100% zwrotu na wiele serwisów takich jak netflix, disney, lidl. bonus można wymienić na euro w aplikacji i wypłacić karta plutus lub na konto bankowe, co oznacza dodatkowe 10$ co miesiąc na wasze konto plutus!
This is some text inside of a div block.

Czym jest Plutus?

To firma z siedzibą w Londynie założoną w 2015 roku przez przedsiębiorcę Daniala Daychopama. Mimo że nie jest to prawdziwy bank, oferuje podobne usługi. Dzięki stałemu wzrostowi od czasu partnerstwa z Curve, Plutus ma tysiące użytkowników w całej Europie.Karta Plutusa jest porównywalna do innych kart, takich jak ta z Crypto.com, oferując zwrot gotówki w tokenach PLU za każde wydanie. Ciesz się zwrotem gotówki do 10 funtów za subskrypcje takie jak Netflix, Apple, Disney Plus i wiele innych oraz za wydatki w popularnych sklepach takich jak Tesco, Sainsburys, Aldi i Lidl. Wybierz spośród 20 różnych korzyści.

Zarejestruj się na bezpłatny standardowy plan, aby otrzymać 1 korzyść miesięcznie i 3% zwrotu gotówki. Pierwszą zaletą jest otrzymywanie 3% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy dokonywane tą kartą. Inną zaletą jest to, że już z darmowym kontem otrzymujesz jedną korzyść (Perks). Możesz wybrać jedną z następujących ofert: W przypadku subskrypcji Netflix, Spotify Premium lub Apple One, Plutus zwróci Ci do 11 euro za Twoją subskrypcję. W przypadku Spotify na przykład, otrzymasz subskrypcję premium dla dwóch osób.

July Double referral rewards

𝟮𝘅 Podwójne nagrody za Rejestrację i polecenie! Podziel się swoim kodem polecającym Plutus (można go znaleźć w aplikacji) ze znajomym, a oboje otrzymacie PLU o wartości 20$!

https://dex.plutus.it/auth/referee/signup?refId=w6PaoQ

Data: 29 czerwca 2023, 14:00 UTC - 5 lipca 2023, 11:59 UTC


Odbierz 20$ od Plutus
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak odebrać 20$ w Plutus?

1. Utwórz konto Plutus za pośrednictwem linku https://dex.plutus.it/auth/referee/signup?refId=w6PaoQ (bez niego nie otrzymasz bonusu)

Po wypełnieniu danych, adresu i potwierdzeniu maila wykonaj standardowa weryfikację KYC dokumentem osobistym czyli (zdjęcie + selfie) weryfikacja trwa kilka minut.

2: Podajemy nasz adres zamieszkania i uzupełniamy resztę danych. (W trakcie weryfikacji jeżeli natknecie się na błąd trzeba, napisać maila o tytule "KYC verification failed" w formularzu pod linkiem )

3. Kolejny krok po weryfikacji konta Plutus, to depozyt minimum 20€, klikamy "view instructions" i otrzymamy nasze osobiste dane konta do przelewu SEPA, aby dokonać depozytu musimy wysłać przelew SEPA z revolut, naszego banku lub innej aplikacji bankowej. Przelew SEPA powinien dotrzeć od razu wtedy będziemy mieli możlwosć zamówienia darmowej karty i aktywacji konta Plutus.

Dla osób z revolut : Należy wysłać przelew "do osoby", wybrać jako kraj "Holandia" i walutę euro, w danych podajemy nasze imie i nazwisko oraz numer konta IBAN zgodnie z tymi na Plutus. Jeśli nie wiesz, co to jest Revolut, sprawdź mój post o Revolut i zgarnij dodatkowe 100 PLN. Ładuję PLN na swoje konto Revolut za pomocą zwykłej karty bankowej. Wymieniam PLN na EUR po kursie międzybankowym w Revolut i wysyłam darmowe EUR na moje konto Plutus. Wszystko odbywa się w kilka minut, więc nie musisz czekać na nic.

Informacja "Your card will be ready soon"

Plutus w związku ze zmianą partnera dostarczającego karty, wprowadza karty wirtualne. Karty wirtualne Plutus będą dostępne na początku lipca, dlatego po rejestracji nowego konta widziemy informację jak niżej. Jak tylko karty wirtualnę bedą dostępne w sobote/niedzielę obstawiam, proces rejestracji po depozycie przejdzie wam automatycznie dalej. Proces otrzymania karty wirtualnej jak i fizycznej jest całkowicie darmowy więc nie ma się czym martwić. Warto też zapewnić was, że po dokonaniu depozytu na konto wasz bonus 20$ będzie dodany na waszę konto Plutus o ile zdążycie przed datą 5 lipca.

4. Ostatni krok to po przyjściu karty aktywuj ją 3 cyrfami CVV na tyle karty w aplikacji i dostaniesz bonus 20$ w ich kryptowalucie PLU.- Jeżeli chcesz wymienić bonus na euro, zaloguj się w przeglądarce do Plutus- klknij zakładkę "Pluton" i następnie  ''Sell" tak otrzymamy euro na saldo główne, które możemy wypłacić lub wydać kartą plutus.

Jak wypłacić bonus z Plutus?

Jeżeli dotarła do was już karta Plutus, należy ją aktywować w aplikacji wpisując kod CVV z tyłu karty, a potem zalogować do konta w przeglądarce wejść w Menu i zakładkę "pluton".
Teraz klikamy SELL i sprzedajemy nasze PLU, wpisujemy sumę i mamy już euro. Wystarczy już tylko w menu głównym kliknąć plusik i wybrać "transfer form your plutus account".
Środki można wypłacić na Revolut lub Binance doładowując je kartą Plutus lub wypłacić w bankomacie.

Nie masz Revolut? Zapraszam do założenia darmowego konta, jest to najpopularniejszy wirtualny bank z którego korzysta już miliony polaków. Dodatkowo za założenie revolut ode mnie otrzymasz 100 złotych - warunki we wpisie.

Plutus "Perks" czym one są?

Plutus oferuje wszystkim użytkownikom jedną dodatkową korzyść za darmo, a posiadacze karty Plutus w płatnych planach mogą otrzymać do trzech korzyści. Możesz zwiększyć liczbę korzyści do ośmiu poprzez zdeponowanie tokenów. Użytkownik może swobodnie wybierać korzyści z listy partnerów Plutusa. Opcje obejmują m.in. bezpłatną subskrypcję Spotify, Disney lub Prime ważną przez miesiąc. Alternatywnie, użytkownik może wybrać miesięczny zwrot gotówki w wysokości 10 euro ze znanych sklepów, takich jak Shell, Starbucks, Lidl lub Booking.com. Miesięczny zwrot gotówki do 10 euro oznacza 120 euro rocznie, co stanowi wartościową korzyść za darmową kartę. Jak wspomniano wcześniej, nagrody te zostaną początkowo wypłacone w plutonach, które można sprzedać i przeliczyć na euro/funtów, aby wpłynęły na Twoje konto w Plutus.

Ja osobiscie korzystam z Planu za 4.99 euro, który daje mi 2 perki i wykorzystałem je na Lidla i netflix, dzięki temu plutus zwraca mi 11 euro z 13, które płacę za netflix oraz 10 euro za zakupy w lidlu. jest wiele różnych opcji i można je dowolnie zmienic co miesiąc.

Plutus_Debit_card_perks

Dodatkowa subskrybcja Plutus

Najlepszy poziom nazywa się Premium. Miesięczna opłata wynosi 14,99 , ale limit karty dla zwrotu gotówki z zakupów również jest wysoki: wynosi 22 500 euro miesięcznie. Dodatkowo otrzymujesz 3 korzyści. Kwota zwrotu gotówki i korzyści wszystkich poziomów może być dalej zwiększona poprzez zdeponowanie kryptowalut.

Plutus subscription levels


👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Odbierz 20$ od Plutus

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

Plutus promocja 20€, plutus 20 euro, plutus promocja walentynkowa, plutus promocja 10$, plutus promocja 20$ 10$, plutus instrukcja, plutus kod rabatowy, plutus jak wypłacić, plutus jak sprzedać PLU, plutus jak wymienić bonus, plutus polska, plutus bonus

No items found.