Odbierz bonus 5€ w nowej promocji Bułgarskiego portfela cyfrowego aplikacji Myfin, firma współpracuje z Mastercard oraz Austria Bank. Myfin za szybką rejestrację i depozyt rozdaje bonus powitalny w kwocie 5€ na konto myfin, które można od razu wypłacić na konto bankowe, revolut albo inną apikację finansową!
This is some text inside of a div block.

Czym jest Myfin?

MyFin to cyfrowy portfel, dzięki któremu każdy zarejestrowany klient aplikacji może otrzymywać i wysyłać pieniądze na konto za pomocą numeru IBAN, dokonywać płatności P2P oraz transakcji za pomocą NFC. W marcu 2020 roku First Investment Bank (Bulgaria) zarejestrował swoją spółkę zależną MyFin EAD, aby zapewnić rozwiązania w zakresie pieniądza elektronicznego i płatności elektronicznych. MyFin EAD oferuje osobiste konta IBAN, karty plastikowe, karty wirtualne dla osób fizycznych. Założona w Bułgarii, MyFin EAD jest autoryzowana i regulowana przez Bułgarski Bank Narodowy. Konto osobiste jest kontem wielowalutowym, umożliwiającym posiadaczowi konta posiadanie środków w następujących walutach: Lew bułgarski, Euro, Dolar amerykański

Na czym polega promocja Myfin?

W obecnej kampanii "Invite a friend" Myfin oferuje 5€ bonusu na konto myfin, w zamian za rejestrację oraz depozyt w kwocie 5-10€ oraz jedną płatność ich darmową kartą wirtualną, warunek z płatnością można wykonać doładowywując revolut karta myfin, wtedy nie tracimy nawet grosza za wymiane i płatność, bonus przyznawany jest automatycznie w ciągu 24h i można go natychmiastowo wypłacić na dowolne konto bankowe lub właśnie revolut. Dodatkowo za każdego zanjomego, który tak samo zarejestruje się w Myfin i wpłaci depozyt otrzymacie 5€ bez limitu poleceń!

Aby otrzymać bonus należy pamiętać o rejestracji z kodem polecajacym bo bez niego, bonus nie zostanie przyznany : KA00GOPU

Odbierz bonus 5€
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Instrukcja - Jak odebrać 5€ od Myfin?

1. Pobierz aplikację "Myfin" z Google Play lub App Store https://ref.myfin.bg/referral/invitation-link - Po pobraniu aplikacji przejdź do rejestracji, wypełnij e-mail, hasło i podaj KOD REFERENCYJNY : KA00GOPU (bez niego nie ma bonusu)!

KA00GOPU

Wybieramy Kraj i rodzaj dokumentu (dowód osobisty/paszport), a jako walutę wybierz : EURO. Następnie przechodzimy do weryfikacji KYC czyli zdjęcia dokumentu + selfie, wniosek w aplikacji Myfin KYC jest zatwierdzany w ciągu 24h. P.S dla osób z IOS - mając czarny ekran ładowania podczas weryfikacji, obejście na ten moment to zrobienie weryfikacji przez android lub zmiana internetu na wifi z 5g lub 5g na wifi.

2. Po weryfikacji logujemy się na nasze konto Myfin i przechodzimy do pulpitu głównego aplikacji i klikamy na dole "plusik" i klikamy "Add money", najleszym sposobem jest wpłacić 10 euro, ze względu na to że potem jest łatwiej wypłacić pieniądze na przykład na Revolut, Doładowanie Myfin możemy zrobić kartą debetową lub Revolut.

Jak dokonać płatności na Myfin?

3. Po dodaniu środków musimy zrobić darmową kartę wirtualną myfin, w tym celu klikamy w aplikacji na "Virtual Cards" i dodajemy kartę klikając "Get new Card". Kolejny krok do odebrania bonusu to jakakolwiek płatność (nawet 0,10€) utworzoną kartą myfin - Ja polecam dodać kartę wirtualną Myfin do Apple Pay / Google Pay, a potem tą kartą spowrotem na Revolut wpłacić 10 euro właśnie kartą Myfin, wystarczy W revolut kliknąc "Wpłać" i wybrać metodę Apple/google pay. Można także dodać kartę myfin do wise, verse, wittty jest wiele opcji. Alternatywnie : bez revoluta, można dodać kartę Myfin do apple/google pay i możemy np. zapłacić 1 zł na siepomaga.pl, ewentualnie w jakimś sklepie internetowym.

⚠️ Przy weryfikacji karty są dwa kody SMS pierwszy jest statyczny dla karty, a drugi dynamiczny i zmienia się przy każdej transakcji. Przy próbie płatności może pojawić się błąd i wtedy trzeba wejść w opcje na MyFin “settings” - “change 3D static code”. Ustawiając nowy nie powinno już być tego problemu. Można tez alternatywnie doładować sobie Amazona za 0.15€ albo saldo Allegro za 2 złote bo tyle jest minimum, A tez zaliczy płatność kartą do otrzymania bonusu bez problemu. Dodatkowo NIE ZMIENIAJ JĘZYKA na ENG, a w pierwszym polu wpisz kod z sms, w drugim statistic code. Gdyby się nadal nie udało to polecam zrobić to na Verse (Wystarczy dodać kartę MyFin, I nie trzeba żadnych kodów).

4. Bonus powitalny 5€ pojawi się na naszym koncie w ciągu 3h do 24h od dokonania płatności, możesz go wypłacić przez Revolut, Wise, Paysera... cokolwiek chcesz, co ma europejski IBAN. Wypłata SEPA trwa 2 godziny, ale masz również możliwość natychmiastowej wypłaty za pomocą karty wirtualnej więc można też doładować Revolut kartą Myfin, tak samo jak tlumaczyłem to wyżej przy płatnościach.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Dowody wypłaty bonusu Myfin

Dowody wypłaty bonusu Myfin
Odbierz bonus 5€

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

Promocja myfin 5 euro, myfin bonus 5 euro, myfin promocja instrukcja, myfin promocja 5 euro bonusu, myfin 5€ bonus polska instrukcja, jak wypłacic myfin, jak otrzymac bonus myfin, myfin kod sms, myfin jak zweryfkować, myfin błąd weryfikacji, myfin kyc gudie, myfin promotion, myfin invite a friend, myfin promocja 2023, myfin promo maj

No items found.