Odbierz bonus od kantoru kryptowalut LiteBit w promocji dla nowych użytkowników, każda nowo zarejestrowana osoba która dokona weryfikacji oraz depozytu i wolumenu zakupowego na sumę €200 euro, otrzyma bonus powitalny €10 euro. Bonus otrzymywany jest na konto Litebit od razu po wykonaniu warunków promocji opisanych w instrukcji na blogu, całość zajmuje maksymalnie 30 minut ze względu na akceptację weryfikacji oraz wymiany depozytu do kryptowalut.
This is some text inside of a div block.

Czym jest LiteBit?

LiteBit rozpoczął działalność jako start-up przez dwóch entuzjastów kryptowalut i członków założycieli. Ich misją było uczynienie handlu prostym. Pierwszą wymienioną monetą był Litecoin, a następnie Bitcoin. Inni ludzie obserwowali sukces platformy i postanowili zainwestować. Nowa strona LiteBit została wyemitowana w samą porę na Bullrun pod koniec 2017 roku. Wielu użytkowników z całej Europy odkryło LiteBit w tym momencie. Podczas następstw tego najwyższego szczytu, LiteBit rozkwitł w biznes. Z 14 pracownikami przerośli stare biuro i przenieśli się do zupełnie nowego HQ, z widokiem na Rotterdam. Od tego czasu zespół LiteBit powiększył się do ponad 90 profesjonalistów. Wielu użytkowników w całej Europie korzysta już ze strony internetowej i aplikacji LiteBit. W 2019 i 2020 roku zostaliśmy nagrodzeni nagrodą dla "Best Crypto Broker". Staramy się być najbardziej przyjazną dla klienta i zaufaną platformą w Europie.

Ad placement
Kliknij i odbierz 10€ od LiteBit!

Instrukcja jak odebrać 10€ od LiteBit

1. Pobieramy aplikacje z linku https://www.litebit.eu/?referrer=TFM2647W
Rejestrujemy się podając nasze dane i wpisujemy w "Refferal code" TFM2647W i przechodzimy dalej.

TFM2647W

2. Po potwierdzeniu maila przechodzimy do dalszego wypełniania informacji oraz numeru telefonu, przechodzimy do weryfikacji KYC musimy uzupełnić nasz adres w zakładce "Residency" oraz przejść potwierdzenie dokumentu poprzez "prawo jazdy" lub "dowód osobisty" oraz selfie. Potwierdzenie tożsamosci trwa do 5 minut.

3. Po zweryfikowaniu naszego konta przejdziemy do pulpitu głównego Litebit tutaj musimy dokonać depozytu na naszego konto, wchodzimy w zakładkę "Euro Balance" i wpisujemy kwote jaką chcemy doładować ja polecam minimum 20 i wybieramy "Credit card" żeby nie czekać na przelew SEPA ale jak nie macie opcji wpłaty kartą np. Revolut - to można wybrać przelew SEPA i wysłać go z konta bankowego lub Revolut.

Czy depozyt w krypto także podlega bonusowi? Tak jeżeli wollisz wpłacić depozyt poprzez krypto wystarczy kliknąc w zakładce "Portfolio" ikonkę portfela w prawym górnym rogu i wybrać kryptowalutę którą chcemy wplalcic. Polecam stellar XLM ze wzgledu na niskie koszty transferow.

Dlaczego lepiej wpłacić na przykład 50 euro? do odebrania bonusu 10 euro musimy wykonać wolumen zakupowy na sumę 200 euro, nie ważne czy w jednej transakcji, dwóch czy dwudziestu. Ale na każdej transakcji zakupu lub sprzedaży jest prowizja 0.05 euro, więc przy depozycie 20 euro tracimy na wymianach razem 1 euro. Przy 50 euro stracimy 0.40 euro.

4. Po dokonaniu depoztu na nasze konto, wchodzimy na dolną zakładkę "Markets" i lupę oraz szukamy "BTC" zakupujemy BTC za całość naszego depozytu, po zakupie pojawią nam się BTC w "Portfolio" i sprzedajemy je klikając "Sell all" aż nie osiągniemy woumenu zakkupwego potrzebnego do nalieczenia 10 euro bonusu. Ja przy depozycie 21 euro musiałem łącznie zrobić 20 wymian za co wyszło 1-1.5 euro prowizji.

Teraz wymiana stable coinow typu USDC czy EUR sie nie liczy do naliczenia wolumenu do bonusu, także trzeba wymieniać kryptowalutę (najmniejsze prowizje wymiany ma BTC)

5. Przy wymianach łatwo stradzić rachubę dokonanej liczby wymian, dlatego w ostatniej załadce "acconut" łatwo można sledzić dokonany wolumen zakupowy pod "Daliy spending limit" gdzie widać ile nam jeszcze zostało do osiągniecia 200 euro wolumenu.
Bonus naliczył się u mnie od razu po osiagnieciu progu 200 euro, do konta zostanie dodany bonus 10 euro. Możemy sprzedać całość do euro i wypłącić na konto lub wymienić na inną krypto np. XLM i wysłąć ją na swój portfel np. Binance.
Wypłaty bankowe i kryptowalutowe są zablokowane na nowych kontach przez 48h.

Kliknij i odbierz 10€ od LiteBit!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

litebit promocja, litebit 10 euro bonus, litebit instrukcja promocji, litebit bonus powitalny, litebit promocja 2022, litebit jak wplacic depozyt, litebit jak otrzymac bonus, litebit jak zdobyć nagordę

No items found.