Hej mamy dla was specjalny bonus 10£ złotych od Curve Cash
This is some text inside of a div block.

Co to Curve?

Curve daje Ci możliwość połączenia wszystkich Twoich kart w jedną kontrolowaną przez aplikację kartę. Dodajesz swoje karty Visa i Mastercard (debetowe i kredytowe) w aplikacji, a płacąc fizyczną lub wirtualną kartą Curve lub przez Samsung Pay, Google Pay lub Apple Pay, możesz wybrać, która karta ma zostać obciążona.

Co więcej, Curve automatycznie konwertuje opłaty w obcej walucie po prawie optymalnych kursach, oszczędzając ci nadmiernych opłat za wymianę walut, które obciążają Twój bank lub wystawca karty kredytowej.

Chcąc zapłacić za zakupy, czy inną usługę za pomocą smartfonu, po prostu wybieramy kartę w aplikacji, z rachunku której chcemy by nam ściągnięto należność. Aplikacja pomoże jeżeli pomylimy kartę i wybierzemy niewłaściwą. Ta funkcja to Go Back in Time i działa do 14 dni.

Dodatkowy cashback!

Uzyskaj natychmiastowy zwrot gotówki przy każdych zakupach u trzech wybranych przez siebie sprzedawców (masz ponad 100 opcji do wyboru!). Niezależnie czy nałogowo kupujesz książki na Amazonie czy jesteś fanem kawy w Starbucksie – zawsze znajdziesz coś dla Ciebie. Jednocześnie wciąż zbierasz punkty za zakupy na oryginalnej karcie np. za Miles & More czy Booking.com, Lidl, Mcdonalds, Netflix i wiele więcej.

Ad placement
Odbierz 10£ w Curve!

Jak odebrać 10£ funtów od CURVE?

1. Najpierw musimy zainstalować aplikacje Curve, którą ściągniesz zarówno z Google Play, App Store Wejdź przez link https://curvecard.sjv.io/c/3041721/1162047/12851

2. Instalujesz aplikacje, wpisujesz e-mail, klikasz Email Me a Magic Link – otrzymujesz link aktywacyjny na twój e-mail i w niego klikasz.

3. Po potwierdzeniu konta podajesz swój numer telefonu na który przyjdzie SMS potwierdzający

4. Następnie wypełniamy swoje Imię i nazwisko oraz datę urodzin

7. W kolejnym kroku zostaniecie zapytani o źródło dochodów (to wymóg brytyjskiego regulatora), choć jest to tylko luźna deklaracja. Ja wybrałem opcję student.

8. Kolejnym krokiem jest wpisanie naszego adresu na który ma zostać dostarczona karta.

8. Teraz kluczowa kwestia – musisz podpiąć swoją kartę, może to być Revolut, Monese lub każda inna dowolna karta Visa lub Mastercard.

9. Następnie dodaną kartę należy zweryfikować, klikając Verify Now. W tym celu z waszego konta zostanie zablokowana jakaś niewielka kwota, która po kilku dniach zostanie bez kosztowo odblokowana (w moim przypadku było to 95 groszy). W szczegółach transakcji w bankowości online podany będzie kod weryfikacyjny według schematu C-XXXXX. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej.

Po pozytywnej weryfikacji możecie wybrać 3 akceptantów, za których będziecie otrzymywali 1% moneyback. Wybór możecie ewentualnie odłożyć na później. Na koniec należy jeszcze wejść w niebieskie kółko z trzema białymi kropkami. Tam też zweryfikujecie swój numer telefonu oraz ustawicie kod do logowania w aplikacji.

10. Ostatni krok, który musisz wykonać jest możliwy dopiero w momencie gdy posiadasz już fizycznie kartę, ponieważ musisz podać 4 ostatnie cyfry karty Curve w pierwszej zakładce active card. Za wysyłkę płaci Curve, nie my, wiec wszystko jest darmowe. Karty wysyłane są z Wielkiej Brytanii, zatem czas dotarcia karty oscyluje od 7 do 14 dni, w moim przypadku trwało to 3 dni. Teraz masz 30 dni na wydanie minimum złotówki np. w żabce aby odebrać 10£.

Po akceptacji naszej transakcji otrzymamy 10£ na saldo karty curve, które możemy wypłacić np. na Revolut lub Binance albo wydać na zakupy kartą curve.

Jak wypłacić bonus z Curve?

Możemy wydać pieniądze ozywając karty curve klikając tę pomarańczowa kartę z logiem Curve wtedy środki zostaną pobrane nie z podłączonej karty lecz z naszego bonusu 50 złotych.

Druga opcja to na przykład podłączenie karty curve do revolut/monese i doładowanie salda revolut 10£

No photo description available.

Odbierz 10£ w Curve!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

No items found.