Weź udział w promocji od giełdy currency.com gdzie do zdobycia jest bonus w postaci, akcji różnych spółek i firm masz szansę zdobyć akcję o wartości od 1$ do 100$!
This is some text inside of a div block.

Wraca promocja z grudnia 2020 roku, od giełdy currency.com, gdzie można otrzymać akcję od 1 do 100 USD Oto co potrzebujesz zrobić, żeby zyskać bonus 📑

  • Załóż darmowe konto w currency.com z linku promocyjnego. Inaczej nie dostaniesz bonusu.
  • od dnia 2 lipca 2021 potrzebujesz mieć minimum 25 lat aby wziąć udział w promocji!
  • Przejdź prostą weryfikację KYC czyli szybką weryfikację tożsamości z dokumentem np. dowodem osobistym i selfie.
  • Wpłać minimum 10-15$ Zrób transakcje kupna i sprzedaży np. z LTC na BTC!

Czym jest Currency.com?

Currency Com Bel LLC to godna zaufania, wysoce regulowana giełda kryptograficzna działająca zgodnie z ustawodawstwem Republiki Białorusi dla kryptowalut, ICO i inteligentnych kontraktów. Currency Com Limited jest zarejestrowana na Gibraltarze i jest autoryzowana przez Gibraltar Financial Services Commission (GFSC).

Pragnąc przyciągnąć do swojej platformy nowych użytkowników, Currency.com przygotowało promocję w której otrzymujemy darmowe akcje o wartości nawet 100$. Więcej szczegółów w poniższej instrukcji.

Zarejestruj się w Currency.com
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak odebrać bonus w Currency.com?

Data zakończenia wydarzenia promocyjnego to 8 lipca 2021 r.

1. Załóż konto na Currency.com. Możesz to zrobić za pomocą komputera lub smartfona, klikając w link poniżej.

👉 https://bit.ly/currencydeal

2. Wykonaj pełna weryfikacja (KYC) Dokonaj pełnej weryfikacji konta KYC. Dopiero po potwierdzeniu możliwe jest otrzymanie bonusu.

3. Wpłać na swoje konto (minimum $10/€10). Najłatwiej jest wpłacić LTC lub XRP ze względu na małe prowizje. Ogólnie minimalna wpłata dla depozytu kartą to 10$/10€ ale lepiej wpłacić więcej.

Currency nie określa dokładanie jakie jest minimum, lepiej wpłacić między 10-20$ żeby mieć spokój i nie dosyłać, w krypto można ogólnie mniej wysłać bo nie ma minimalnego progu depozytu. ale nie testowaliśmy czy np. 5$ w ltc wystarczy do bonusu.

4. Aby odebrać bonus musimy wykonać chociaż jedną transakcję krypto, Wybierz „Exchange” i wybierz sprzedaż na platformach. Na przykład możesz kupować lub sprzedawać kryptowaluty,
Możesz wymienić np. LTC na BTC
aby wykonać transakcję do otrzymania bonusu.

5. Zdobądź bonus do 100$! Teraz poczekaj na losowe akcje o wartości do 100$! po wykonaniu transakcji wchodzicie w zakładkę 'referrals' i sami wybieracie losową akcję z pośród 3 dostępnych kart, życzę szczęścia

6 .Akcja jest natychmiast do odebrania po wykonaniu transakcji. Możemy ją sprzedać również do USD, za całość łącznie z depozytem kupić LTC i wypłacić w pożądane miejsce.

Pełny dokument z warunkami promocji

currency nowa promocja darmowa akcja do 100 euro wartości

Pytania i odpowiedzi

1: Zaprosiłem przyjaciela. Jakich warunków należy przestrzegać, aby uzyskać udział w tokenie?

Otrzymasz tokenizowany udział po tym, jak Twój znajomy zakończy proces weryfikacji konta, zdeponuje trochę krypto na swoim koncie i dokona pierwszej transakcji.

2: Kiedy będę mógł wymienić/wypłacić tokenizowany udział?

Jeśli zaprosiłeś znajomego, możesz wypłacić swój token w sekcji Portfele, gdy tylko Twój znajomy zakończy proces weryfikacji konta, zdeponuje trochę krypto i dokona pierwszej transakcji. A jeśli jesteś osobą, która została zaproszona, możesz wypłacić swój token w sekcji Portfele, gdy tylko zakończysz proces weryfikacji konta, wpłacisz kryptowalutę na swoje konto i dokonasz pierwszej transakcji. Nie ma ograniczeń dotyczących wymiany/wypłaty.

3: Który udział tokenizowany otrzymam?

Wszyscy Klienci, którzy spełnią warunki, otrzymują ten sam bonus w postaci tokenizowanej akcji, która jest wybierana z listy tokenizowanych aktywów notowanych na giełdzie o cenie do 100 USD.cx.

Zarejestruj się w Currency.com

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

promocja currency.com, darmowe akcje currency, currency bonus 100$, jak odebrac darmowe akcje od currency, bonus w currency.com, currency.com promocja 2021, promocja w currency.com aktualna

No items found.