CakeDefi ma niesamowity program polecający: rozdają $30 warte DFI token każdemu, kto zarejestruje się za pomocą linku polecającego i zdeponuje $50 lub więcej w dowolnej kryptowalucie. Bonus jest dodawany natychmiast i można go wypłacić po 180 dniach. W tym czasie Twój bonus będzie zarabiał około 70-100% APY. Z tymi stawkami, powinieneś otrzymać dodatkowe $10-$15 w odsetkach na górze $30 bonusu.
This is some text inside of a div block.

Czym jest Cake DeFi?

Jest to firma założona w 2019 oraz posiada wszelkie prawne pozwolenia do prowadzenia swojego biznesu, cake defi oferuje swoim klientom staking kryptowalut, token DFI obecnie posiada 210 pozycje w rankingu na coinmarketcap oraz jest na takich giełdach jak latoken, bittrex.

Obecnie firma oferuje promocje w której otrzymamy tokeny DFI o wartości 30$ w zamian za depozyt minimalnie 50$ w dowolnej kryptowalucie z dostępnych na cake Defi. Depozyt możesz wypłacić od razu, a bonus po upływie 180 dni.

Ad placement
Załóż konto w Cake DeFi

Jak odebrać 30$ w DFI? (Dokładna instrukcja)

1. Aby odebrać bonus w Cake DeFi rejestrujemy się z linku polecającegoh https://cakedefi.com/?ref=992429

Podajemy nasze dane i adres email oraz upewniamy się ze kod polecający to : 992429

2. Po zalogowaniu klikamy "Verify Now" i na początku przechodzimy weryfikację "Lite tier" Wpisujemy nasze dane miejsce zamieszkania i numer telefonu.
Potwierdzamy kod SMS i przechodzimy do pełnej weryfikacji która pozwoli już nam na odebranie bonusu.
Klikamy Verify w "Full tier" tutaj podajemy już pełne dane, rok urodzenia, narodowość, *nasz adres zamieszkania*. przechodzimy dalej czyli do weryfikacji dokumentem.

Są dwie opcje "paszport" lub "national id", czyli dowód osobisty. W moim przypadku robiłem dowodem osobistym czyli wklejamy zdjęcie dokumentu z przodu, tyłu oraz expiry date czyli datę ważności. Ostatnią rzeczą jest potwierdzenie adresu zamieszkania może to być wyciąg z revolut, monese, konta bankowego polskiego lub tak jak u mnie pdf rachunku za internet.

3. Weryfikacja u mnie trwała niecałe 24h po tym jak otrzymamy email potwierdzający zweryfikowanie naszego konta logujemy się klikamy w nasz awatar prawy górny róg wybieramy w zakładce "balances" wybieramy walutę w której chcemy dokonać depozytu i wysyłamy.

4. Zdeponuj co najmniej 50$ w dowolnej obsługiwanej kryptowalucie. DASH, DFI, LTC i BCH mają najniższe opłaty za wypłatę, więc zalecałbym wpłatę jednej z tych monet. Wpłaty na Cake są darmowe dla wszystkich kryptowalut z wyjątkiem USDT, USDC i ETH (dla tych monet obowiązuje jednorazowa opłata za utworzenie adresu w wysokości 25$).

5. Gdy Twój depozyt zostanie potwierdzony, zobaczysz 30$ tokena DFI natychmiast dodane do Twojego konta. Zostanie on zamknięty w "Zamrażarce" przez 180 dni i w tym czasie będziesz zarabiać na nim odsetki. Przejdź do "Freezer" i wyłącz opcję automatycznego odnawiania przy swoim bonusie. Jest to konieczne, abyś mógł wypłacić bonus w ciągu 180 dni; nie odblokuje się on, jeśli pozostawisz opcję automatycznego odnawiania włączoną.

Jak wypłacić bonus z CakeDEFI?

DFI można obecnie handlować tylko na Bittrex i Kucoin (nie można sprzedać DFI na Cake), więc kiedy twój bonus zostanie odblokowany, będziesz musiał wypłacić go na jedną z tych giełd przed wymianą na inną monetę lub gotówkę.

Najprosztszy według mnie i najmniej kosztowny sposób to wypłata DFI na kucoin, potem wymiana na kucoin na BNB i wypłata na binance!

Link do kucoin -> https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=w6f42s&lang=en_US&utm_source=friendInvite

Dołącz do discorda oraz telegrama aby być na bieząco i nie przegapić żadnych nowości tam również odpowiem na każde pytanie i udzielę pomocy!

Załóż konto w Cake DeFi

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

Defi Cake DeFi bonus jak odebrać bonus cake defi cake defi cena cake defi polska bonus 30 dolarów cake defi bonus 30$ odbierz bonus cake defi bonus kryptowalut zarabianie cake defi stakowanie kryptowalut

No items found.