CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

DealHUB.PL
Telegram logo
TELEGRAM Z OGŁOSZENIAMI
discord logo
DARMOWY DISCORD krypto
link do grupy facebook
NASZA GRUPA FACEBOOK

Venom Testnet - Poradnik jak załapać się na potencjalny Airdrop!

Karol Brzostowski
Autor dealhub.pl
December 13, 2015 4:37 AM

Venom airdrop poradnik, czyli jak wykonać zadania na Venom testnet Blockchain, aby zakwalifikować się do potencjalnego Airdropu. Dołącz teraz do doskonoalenia platformy, testując sieć i zdobywając ekskluzywne odznaki NFT aby dostać możliwy airdrop!

Ad placement
Ostrzeżenie: Przed dołączeniem do jakiegokolwiek projektu airdrop, proszę dokładnie zbadać go na własną rękę (DYOR). Airdrop jest w pełni darmowy. Nie przesyłaj żadnych pieniędzy w zamian za tokeny airdrop. Nie zalecamy również inwestowania w nowe projekty, po prostu dołącz do airdropu za darmo.Najlepszą poradą także jest stworzenie nowego portfela na metamasku specjalnie do airdropów, wykluaczmy wtedy jakiekolwiek narażenie naszego głównego portfela.

Czym jest Venom?

Venom Foundation to firma blockchain z siedzibą w Abu Dhabi, posiadająca licencję ADGM ZEA na budowę nieskończenie skalowalnego blockchaina. Ich zaawansowana technologia oferuje wysokie bezpieczeństwo i zarządzanie transakcjami, a ich misją jest wzmocnienie gospodarek wschodzących na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej poprzez infrastrukturę dla rządów i projekty web3. Niedawno uruchomili fundusz 1mld$ dla projektów Web3, blockchain i kryptowalut, według Cointelegraph.

VENOM jest natywną walutą sieci Venom, służącą do praktycznych celów, takich jak płacenie za opłaty transakcyjne i wspieranie walidatorów poprzez staking DePools. Venom to sieć Multi-Blockchain będąca podstawą dla skalowalnych aplikacji Web3 na rynkach DeFi i płatności globalnych. Venom niedawno uruchomił swoją sieć testową, a w ofertach znajduje się pozyskanie prawdziwych użytkowników, projektów i deweloperów. W tym poście omówię wymagane czynności i zadania, które należy wykonać na Venom Testnet, aby kwalifikować się do ewentualnych nagród.

Czas wykonania: ≈ około 30-40 minut

Koszty finansowe: 1-2$ w BNB

Venom Foundation nie potwierdził oficjalnie zrzutu, ale ujawnili w swoim whitepaper, że będą nagradzać wczesnych użytkowników, którzy przyczyniają się do rozwoju sieci Venom. Strona Venom Testnet jest bardzo przyjazna dla UI. Pokazuje zadania, które możesz wykonać dla każdego DApp! To bardzo poważny projekt, który uruchomił własny fundusz venture capital na 1mld$. W tokenomice jest 22% tokenów przeznaczonych na airdrop i podobne nagrody. Czy warto to wykonać? sądzę że tak na 100%, ponieważ prawdopodobnie potem będzie ogromne FOMO

https://news.crunchbase.com/business/venom-foundation-iceberg-capital-launch-1b-web3-venture-fund/

Instrukcja krok po kroku do ''Venom Network Testnet''

1. Wchodzimy na oficjalna stronę https://venom.network/ Venom network testnet i klikamy "install venom wallet" w sekcji "how it works" polecam wtyczkę google chrome, będzie łatwiej niż na telefonie.

2. Najpierw musisz pobrać wtyczkę i utworzyć portfel venom, postępujac zgodnie z poleceniami, klikamy "Create a new wallet" i tworzymy portfel.

3. Przejdź na stronę zadań Venom Testnet https://venom.network/tasks, podłącz swój portfel Venom utworzony wcześniej i zaloguj się za pomocą swojego konta na Twitterze. Śledź @VenomFoundation na Twitterze.

4. Po wykonaniu podstawowaych zadań odbierz swoje 50 $VENOM Test tokenów, dzięki którym będziemy mogli wykonać reszte zadań.

4. Przewiń w dół na stronie https://venom.network/tasks Zadanie Venom Testnet, zobaczysz listę ÐApps, z którymi możesz wejść w interakcję w ramach "Explore the Venom Ecosystem". Kliknij przycisk "Complete tasks" i wykonaj angażujące zadania społeczne i on-chain, aby odblokować ekskluzywne odznaki NFT.

5. Zaczynając od zadania Venom Wallet, wystarczy wysłać trochę tokenów Venom testnet na adres 0:077873f1453fa67b0f1ce77f1e806675acd19c4694b9738be61fd406618f2f7a Potem klikamy "Check" aby zaliczyło zadanie i "mint" NFT. Gotowe pierwsze zadanie wykonane i zdobylśmy NFT każde kolejne zadania będą działaly na podobnej koncepcji, Zadania -> sprawdzenie -> mint nft.

Zadanie Web3.World (DEX) :

6. Kolejne zadanie Web3.world Czyli odwiedź stronę https://testnet.web3.world/swap/ Ustaw Token jako VENOM-WVENOM i ustaw kwotę, a następnie kliknij Wrap WVENOM i zatwierdzić transakcję w Venom Wallet. Potem wróc jak wcześniej do zakładki z zadaniami i kliknij "check" oraz mint NFT.
Uwaga trzeba jednak zrobić SWAP z VENOM do USDT, bo na WVENOM nie zalicza obecnie taska!

Zadanie Venom Bridge

7. Przyszła kolej na Venom Bridge, odwiedź https://testnet.venombridge.com/bridge, Podłącz portfel i jak na zdjęciu niżej ustaw "from" jako Venom Testnet i "to" jako Binance Smart Chain, ustaw kwotę, wyłącz gaz i kliknij Kontynuuj i kliknij zatwierdzić transfer, a następnie zatwierdzić transakcję w portfelu.

8. Kliknij 'Approve transfer' > Potwierdz transakcję w portfelu > Poczekaj na status 'Confirmed' w akcjach 1,2 > Kliknij 'Release transfer' > Potwierdz na Metamasku BSC (potrzebujesz trochę BNB w portfelu na GAS).

9. Zadanie z Bridge wykonane, teraz Bridge powrotny TVENOM z sieci BSC do sieci Venom > Postępuj zgodnie z tym samym procesem, co poprzednio i pamiętaj aby kliknąć po wykonaniu zadań "check" i mint NFT na stronie z zadaniami.

Zadanie Venom Stake

10. Następne zadanie to Staking Venom, Wejdz na stronę https://testnet.venomstake.com, połącz portfel, następnie ustaw kwotę i kliknij "Stake" i potwierdz na portfelu venom.

Zadanie Oasis Gallery

11. Kolejne zadanie to kupno i sprzedaż jakiegolowiek NFT w tym celu wejdź na stronę https://testnet.oasis.gallery/ > Połącz portfel > Kliknij "Kup NFT" > Kup dowolne NFT > Wejdź na swój profil > Kliknij na swoje NFT > Kliknij "Wystaw na sprzedaż" > Zatwierdź transakcję.

Sprawdzenie i zakończenie zadań NFT

Po wykonaniu zadań jeszcze raz przejdź do https://venom.network/tasks i Połącz portfel Venom oraz Sprawdź tam wszystkie zadania, my już wykonaliśmy wszystkie zadania testowe. Kolejne zadania będą się pojawiać w przeciągu kolejnych tygodni, dlatego warto się logować i sprawdzaćczy nie ma czegoś nowego.

Dołączenie do Discord Venom network

Dołącz do discorda : https://discord.gg/venomfoundation i Zweryfikuj się aby dostać rolę, Przejdź do kanału # completed-tasks > Prześlij swój Screenshot dowodu ukończenia wszystkich zadań na stronie https://venom.network/tasks wraz z adresem portfela i opinią na temat doświadczeń z venom testnet.

Przejdź do kanału # feedback i powiedz jeszcze raz o swoim doświadczeniu, ale tym razem bądź szczegółowy. polecam użyć np. deeptransalator i przetlumaczyć sobię naszę doświadzcenia jeżeli nie znamy angielskiego.

Venom tesnet zadanie NUMI

Venom Testnet dodał nowe zadanie! https://venom.network/tasks/numi Do wykonania zadania potrzebne będą tokeny NUMI, które Venom już przesłał do Waszego portfela. Jeśli nie widzisz tokenów, otwórz portfel Venom i kliknij przycisk "Refresh, to find".

Numi to pierwszy metawersum anime na Venom Blockchain, który zapewnia graczom nieograniczone możliwości tworzenia własnych gier. Wejdz na https://venom.network/tasks/numi Pamiętaj, aby podłączyć swój portfel Venom, następnie kliknij Śledź i obserwuj @numi_verse na Twitterze. Odwiedź https://club.numi.net/market/nfts, kliknij Zaloguj się i utwórz konto NUMI, następnie podłącz swój portfel venom, teraz wybierz NFT i kliknij Kup teraz i kliknij Kup za 5 NUMI, a następnie zatwierdź transakcję w portfelu Venom.

Venom testnet zadanie Derivatives exchange Gravix - 29 czerwca 2023.

Przejdz do zadania tutaj: https://venom.network/tasks/gravix

1. Zaobserwuj @Gravix_io na Twitterze

Będziesz potrzebował minimum 1USDT. Możesz wymienić tokeny $VENOM na USDT na stronie : https://testnet.web3.world/swap

2. Połącz portfel Venom i otwórz LONG/SHORT pozycje app.gravix.io.

wpisujac kwotę, potem wybieramy long albo short. Otwieramy pozycję i wracamy na venom testnet i klikamy "claim" NFT.

Pamiętaj, że airdropy to fantastyczny sposób na zdobycie dodatkowego dochodu w świecie kryptowalut. Jednak zawsze zachowaj ostrożność, przeprowadź własne badania i nie daj się oszukać. Mam nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego postu!

Jeżeli nadal nie dołączyłeś do naszego telegrama lub discorda, omijasz wiele okazji zarobku, takich jak airdropy, testnety, darmowe kryptowaluty, promocje i wiele innych.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Venom testnet poradnik, venom network airdrop, venom airdrop instrukcja, venom aridrop jak zdobyć, venom drop, venom testnet airdrop

About the Author

Karol Brzostowski

🐸☕️ E-commerce 💻 Affiliate Marketing 💸 Pokazuję jak zarabiać online

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Odbierz dostęp do discord!

Zobacz inne wpisy na blogu.

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.