CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

DealHUB.PL
Telegram logo
TELEGRAM Z OGŁOSZENIAMI
discord logo
DARMOWY DISCORD krypto
link do grupy facebook
NASZA GRUPA FACEBOOK

Jak załapać się na potencjalne airdropy na zdecentralizowanych giełdach (DEX)

Karol Brzostowski
Autor dealhub.pl
December 13, 2015 4:37 AM

W tym wpisie przejdziemy przez niektóre projekty DeFi, które jeszcze nie uruchomiły swoich tokenów. Projekty te są często głównymi kandydatami do potencjalnych airdropów. Zaczynamy od agregatorów DEX (zdecentralizownych giełd). Zwykle dokonanie zamiany (swapu) jest wystarczające, aby kwalifikować się do airdropu. Jak zwykle nie ma gwarancji z żadnego z tych projektów, ale poswięcenie kilku minut swojego życia na potencjalne duże nagrody jest według mnie warte waszego czasu.

Ad placement

Czym są zdecentralizowane giełdy (DEX)?

Zdecentralizowaną giełdę (DEX) można zdefiniować jako serię inteligentnych kontraktów, które umożliwiają użytkownikom handel aktywami w sposób minimalizujący zaufanie. Ostatnio zdecentralizowane giełdy zwiększyły aktywność DeFi i ułatwiły wymianę różnych tokenów.

W połowie września użytkownicy Uniswap zostali zaskoczeni airdropem UNI o wartości około 1200 USD na tamten moment. Nie dawno osoby które korzystały z zdecentralizowanej giełdy DYDX także otrzymali airdrop ich tokena, ten drop został okrzyknięty najbardziej budżetowym dotychczasz bo rekordowi użytkownicy otrzymali tokeny nawet o wartości 100 tyś dolarów.

Generalnie tutaj chodzi o to że aby uzyskać te airdropy, wszyscy użytkownicy musieli zrobić jedną stosunkowo małe transakcję na tych giełdach. Więc tutaj pojawia się pytanie Czy inne giełdy także uruchomią swoje tokeny z airdopem? Gdzie ich szukać? Postaram się przedstawić wam kilka DEX-ów, które jeszcze nie mają swoich tokenów, a krążą plotki o możliwych dropach.

Paraswap

Pierwszy DEX Ich ostatni tweet wydaje się sugerować, że w najbliższej przyszłości uruchomią swój token także jest duża szansa na airdrop.

Po prostu dokonaj wymiany w Ethereum/Polygon/BSC/Avalanche. Unikaj sieci Ethereum, aby uzyskać niższą opłatę za gaz w innych sieciach. Ja polecam skorzystać z BSC jako iż jest to sieć korzystająca z opłat w BNB które najczęsciej są poniżej 1$.

https://paraswap.io/

XY Finance

XY Finance to międzyłańcuchowy agregator DEX. Szczegółowa tokenomika, ale nie ma jeszcze harmonogramu uruchomienia tokena.

Wprowadzają również swoje NFT, które będą miały specjalne funkcje w XY Finance. Dołącz do ich discorda, jeśli jesteś zainteresowany.

https://app.xy.finance/

Matcha

Jeden z największych agregatorów DEX. Nie podali jeszcze żadnych wskazówek o premierze tokena. Są na Ethereum/Polygon/BSC/Avalanche. Koszt dokonania swapa jest niski.

https://matcha.xyz/

Slingshot

Ten jest tylko na Polygon chainie z bardzo ładnymi wykresami. Brak wskazówek na temat uruchomienia tokena, ale jest podobny do Matcha.

https://app.slingshot.finance/

Solend

Tym razem giełda na sieci Solana do której potrzebny będzie nam portfel Sollet.io. Solend to algorytmiczny, zdecentralizowany protokół do udzielania i pożyczania na Solanie. Maja wspóprace z portfelem coin98 który swoją drogą także pokryję w kolejnych wpisach. Na swoich socialach wspominali że ich token nie będzie dostępny do zakupui lecz rozdany użytkownikom. Tutaj możemy ulokować swoje środki najlepiej SOL nikt nie wie jaki jest minimalnny próg ale nawet ulokowane 10$ być może kwalifikuje nas do potenclajnego airdropu.

https://solend.fi/dashboard

Zapper

Zapper ułatwia wejście do sektora DeFi, umożliwiając użytkownikom zarządzanie inwestycjami w płynność w różnych protokołach DeFi, a wszystko to z poziomu jednej aplikacji.

tutaj także nie ma konkretnych informacji o tokenie, dostępne sieci to Ethereum/Polygon/BSC/Avalanche

https://zapper.fi/dashboard

DeBank

DeBank to pulpit nawigacyjny do śledzenia Twojego portfela DeFi, z danymi i analizami dla zdecentralizowanych protokołów pożyczkowych, stablecoinów, platform handlu depozytami zabezpieczającymi i DEX. Są na aż na 11 chainach widocznych na zdjęciu niżej.

https://debank.com

Więcej projektów dołączymy później. Dołącz do discorda oraz telegrama aby być na bieząco i nie przegapić żadnych nowości

airdropy dex, uniswap airdrop, potencjalne airdropy krypto, kryptowaluty airdropy giełdy, giełdy zdecentralizowane airdropy

About the Author

Karol Brzostowski

🐸☕️ E-commerce 💻 Affiliate Marketing 💸 Pokazuję jak zarabiać online

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Odbierz dostęp do discord!

Zobacz inne wpisy na blogu.

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.