CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

DealHUB.PL
Telegram logo
TELEGRAM Z OGŁOSZENIAMI
discord logo
DARMOWY DISCORD krypto
link do grupy facebook
NASZA GRUPA FACEBOOK

Akt.io - Zapisz się na listę oczekujących i zgarnij do 200€

Karol Brzostowski
Autor dealhub.pl
December 13, 2015 4:37 AM

Zapisz się do listy oczekujących i weż udział w promocji startującego fintechu AKTIO, który planuje start swojej działalności pod koniec marca tego roku, z tego co pisze AKITO za zapisanie się do waitlisty można zgarnąć do 200€ w coinie AKITO za transakcję na minimum 50€.

Ad placement

Czym jest AKTIO?

Akt.io to pierwszy neobank skoncentrowany na gromadzeniu kapitału, umożliwiający użytkownikom tworzenie środków poprzez automatyczne inwestowanie (za pomocą WealthBota), codzienne wypłaty odsetek dzięki DeFi (skarbcom) oraz bezpośrednie płatności dowolnym posiadanym aktywem za pomocą Wealth Card.

AKTIO to giełda portfeli kryptowalutowych, która wystartuje około 22 marca i ma bardzo dużą promocję. Zapisz się teraz i poczekaj do uruchomienia aplikacji, gdy aplikacja wystartuje zarejestruj się i zrób transakcję na 50€, a dostaniesz 200€ monet AKTIO, ile dokładnie będą warte jeszcze nie wiadomo. Ponadto, gdy osiągną 100,000 członków, rozlosują nagrody o wartości 1,000,000€.
Nalezy podejść do tego tematu z dystanstem, przede wszystkim dlatego że jest startup i nie wiadomo czy dowiązą wszystkich obietnic.

Niemniej jednak warto zapisać się gdyż nie ryzykujemy tym nieczego, a potem może być za pózno. Gdy aplikacja juz wyjdzie z pewnością wam o tym przypomnę jak już sam przetestuję i spełnie warunki promocji.

Oto procedura, którą należy wykonać aby zapisać się do AKTIO:

Przejdz do linku poniżej:

👉 https://www.akt.io/app-referral/?referral=ae30282ed2e618b21e53acc421fd22a6d8c48b80292d9b7d30589aa60702240b

Wpisz ręcznie swój numer telefonu komórkowego poprzedzony międzynarodowym prefiksem dla Polski +48

Zapisz swój e-mail do newslettera, aby być informowanym, gdy tylko aplikacja zostanie uruchomiona.

📌 Przy uruchamianiu aplikacji należy zarejestrować się za pomocą tego samego numeru telefonu. Ponadto, aby odblokować bonus, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość i dokonać dowolnej transakcji na kwotę 50€, dokładniejsza instrukcja będzie dostepna w momencie uruchomienia aplikacji.

🔥 Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz kogoś zaprosić, za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz losowy bonus w wysokości do 200€, bez limitu zaproszeń.

Kryptowaluty i DeFi

Z Akt.io, będziesz miał bezpośredni dostęp do rynków kryptowalut. Poprzez giełdę WealthHub, ale także poprzez WealthBot, który wykorzystuje handel algorytmiczny do tworzenia pasywnego dochodu.

Dzięki DeFi "Vaults" możesz zarabiać dzienne odsetki z puli pożyczek DeFi. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych opcji umów i stóp procentowych, które mogą wynosić do 25% na wybranych stablecoinach.

Rozwiązania płatnicze

Zakładając konto w Akt.io, będziesz miał dedykowane konto IBAN, które umożliwia wysyłanie i odbieranie przelewów bankowych.

Karta Wealth Card daje Ci możliwość płacenia kartą poprzez sieć VISA, wykorzystując zainwestowane aktywa lub aktywa określone przez użytkownika (np. płacenie kartą Wealth Card za zakupy spożywcze przy użyciu HBAR).

Akt.io dąży do zawarcia komercyjnych umów handlowych, tak aby firmy detaliczne i hurtowe akceptowały token AKTIO w zamian za swoje towary lub usługi. Token AKTIO będzie działał na Hedera Hasgraph, z wykorzystaniem Hedera Token Service (HTS).

Zarządzanie majątkiem

Za pośrednictwem aplikacji Akt.io użytkownik ma dostęp do tradycyjnych giełd, jak również giełd kryptowalutowych, aby handlować akcjami, kryptowalutami, fiatami i innymi tradycyjnymi akcjami. Każdy dostawca zapewnia dostęp do swoich par handlowych, każda z tych par handlowych jest następnie traktowana jako ścieżka węzłowa do tworzenia nowej pary handlowej (co w teorii oznaczałoby, że na przykład można wymienić HBAR na akcje Apple).

WealtHub wykorzystuje inteligentny system kierowania zleceń, aby uzyskać najlepszą cenę dla Twojej transakcji, a w połączeniu z algorytmami handlowymi WealthBot ma na celu zidentyfikowanie najlepszych okazji. WealthBot dokonuje automatycznych transakcji i generuje pasywny dochód poprzez handel algorytmiczny.

About the Author

Karol Brzostowski

🐸☕️ E-commerce 💻 Affiliate Marketing 💸 Pokazuję jak zarabiać online

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Odbierz dostęp do discord!

Zobacz inne wpisy na blogu.

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.