CLOSE ✕
Zapisz sie i nie przegap okazji!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

DealHUB.PL
Telegram logo
TELEGRAM Z OGŁOSZENIAMI
discord logo
DARMOWY DISCORD krypto
link do grupy facebook
NASZA GRUPA FACEBOOK

5 najlepszych projektów kryptowalutowych, w które warto zainwestować w kwietniu 2022

Karol Brzostowski
Autor dealhub.pl
December 13, 2015 4:37 AM

W tym wpisie pokaże wam, jakimi projektami sam jestem zainteresowany i dlaczego planuję je kupić. Żadnego długiego monlogu, tylko od razu do rzeczy, żebyście wiedzieli, co kupujemy. Zamieszczam też nasze oceny i powody, dla których je kupuję.. Szczególnie dwa ostatnie projekty są bardzo interesujące na najbliższe tygodnie, a jeden z nich to jeden z tokenów typu 20X, który mam na oku już od kilku miesięcy. A na koniec krótkie ogólne spojrzenie na rynek. Przejdźmy od razu do rzeczy!

Ad placement

Ethereum

Ethereum przejdzie z PoW na PoS za kilka tygodni, co jest ogromnym krokiem zmierzającym we właściwym kierunku. Ethereum jest obecnie na dobrej drodze do zmniejszenia się podaży o -2% w ciągu roku, gdy za kilka tygodni nastąpi fuzja z PoS.

Tego lata Ethereum przejdzie z proof-of-work na proof-of-stake - jak potwierdził twórca ETH Vitalik Buterin. Aktualizacja ETH 2.0 ma obniżyć opłaty transakcyjne, zwiększyć liczbę "spalonych" coinów i poprawić przeciążenie sieci.

Ethereum jest w czołówce firm umożliwiających nowy wymiar innowacji. Istnieją tysiące aplikacji zbudowanych na blockchainie. Aby zrekompensować problemy związane ze skalowalnością Ethereum, wprowadzono już pierwsze ulepszenia, a w przyszłości pojawi się ich znacznie więcej.

Ethereum stanowi już dużą część mojego portfela od września 2020 roku. Niemniej jednak, w tym miesiącu kupię więcej Ethereum. Myślę, że to lato będzie dobre dla $ETH!

Polkadot

Dla wszystkich, którzy chcą dodać DOT do swojego portfela i są gotowi trzymać go przez co najmniej dwa lata mam cieakwą opcję : Możesz uzyskać dodatkowe 30% zysku na swoim DOT, kupując przecenione BDOT na binance.

Polkadot jest zarówno tokenem, jak i zdecentralizowanym protokołem. protkół łączy blockchainy - umożliwiając przesyłanie wartości i danych między wcześniej niekompatybilnymi sieciami (na przykład Bitcoin i Ethereum). Został on również zaprojektowany tak, aby był szybki i skalowalny. Token DOT jest używany do stakowania i zarządzania.

Powodem, dla którego Polkadot może przetwarzać wszystkie te informacje, jest fakt, że wiele parachain wykonuje wiele ciężkich zadań dla głównego łańcucha przekaźnikowego. W rezultacie sieć Polkadot może przetwarzać ponad 1000 transakcji na sekundę, w porównaniu do około 7 w przypadku Bitcoina i 30 w przypadku Ethereum.

Ale dość już tej teorii! Jak uzyskać 30% zniżki na Polkadot?

Na Binance ludzie mogą wziąć swój DOT i otrzymać w zamian BDOT. Jest to prawo do wymiany BDOT na DOT ponownie w ciągu dwóch lat, w stosunku 1:1. BDOT jest przedmiotem obrotu na Binance, więc ludzie mogą również szybko wycofać się ze stakingów. Wiele osób nie chce czekać 2 lat i chce odzyskać DOT, więc muszą sprzedać go poniżej wartości rynkowej, aby znaleźć kupca.

W chwili pisania tego artykułu kurs BDOT/DOT wynosi 0,6146. Czy to oznacza, że otrzymasz DOT 38,54% taniej? Tak, ale to nie jest prawdziwy zysk. Ponieważ gdybyś kupił DOT normalnie na giełdzie, mógłbyś go potem stackować poza Binance. Tak więc nagrody za staking otrzymywalibyśmy przez 2 lata. Dzięki procentowi składanemu uzyskalibyśmy przybliżony wzrost wartości tokena o 25% (1*1,12*1,12 = 1,2544). Jeśli teraz wymienisz swój DOT na BDOT, otrzymasz 1,6270 BDOT (1 / 0,6146) za swój DOT. Za dwa lata możesz zamienić ten BDOT na normalny DOT w stosunku 1:1.

Jaki jest więc możliwy zysk? Porównajmy te dwa scenariusze: 1.6270 / 1.2544 = 1.297. Oznacza to, że kupując BDOT i czekając 2 lata, można uzyskać o 29,7% więcej z inwestycji. Oczywiście, istnieje również ryzyko.

Pomysł ten jest przeznaczony tylko dla osób, które są naprawdę entuzjastycznie nastawione do DOT. Ponieważ twój DOT będzie zablokowany przez 2 lata! Jeśli jesteś kimś, kto nie przejmuje się tym i chce trzymać pozycję przez dłuższy czas, może to być interesujący sposób, który warto wziąć pod uwagę. Możesz kupić Polkadot o 30% taniej! To dobra oferta!

W zasadzie kupujesz prawo do uzyskania 1 DOT w ciągu dwóch lat i płacisz za to prawo tylko 0,62 DOT!

Solana

Dzięki stale rozwijającej się sieci i większej liczbie aplikacji w łańcuchu, Solana na dłuższą metę utrzyma swoje miejsce w ekosystemie. Solana to platforma inteligentnych kontraktów ogólnego przeznaczenia, która uruchomiła swoją sieć główną w 2020 r. i obecnie koncentruje się na przestrzeni DeFi.

W 2021 r. projekt zaczął aktywnie pracować nad rozszerzeniem swojego ekosystemu, a jego kapitalizacja w krótkim czasie znacznie wzrosła. Pomimo wejścia na nasycony rynek, Solana była w stanie zdobyć przewagę konkurencyjną. Projekt charakteryzuje się szybkimi transakcjami oraz dobrym doświadczeniem użytkowników i deweloperów. Dotychczasowe podejście zespołu było profesjonalne i efektywne. Jeśli to się nie zmieni, Solana pozostanie jednym z liderów w swojej branży.

Ekosystem Solany stale się rozwija, a w sieci działa coraz więcej aplikacji (programów). Dodatkowo OPENSEA ostatnio ogłosiła uruchomienie na swojej platrformie sprzedaży tokenów NFT operythc na sieci SOLANA co jest mega bullish newsem dla całego ekosystemu i coina.

Chociaż Solana jest często błędnie nazywana przez społeczność "zabójcą Ethereum", my w CryptoExplorer nie wierzymy, że Solana zastąpi Ethereum. Nie oznacza to jednak, że Solana nie znajdzie swojego miejsca w ekosystemie. Solana jest świetnym sposobem na wykorzystanie rosnącego zainteresowania NFT i wieloma innymi aplikacjami, które są zbudowane na tej sieci.

Strona techniczna Solany nie wygląda dobrze, o czym była mowa w naszym ostatnim przekazie na żywo. Ci, którzy inwestują długoterminowo, mogą kupować w niewielkim stopniu już teraz, ale powinni poczekać na lepsze okazje. Solana jest projektem, który chcę trzymać długoterminowo, dlatego też uważnie obserwuję cenę w najbliższych dniach.

Solana znajduje się obecnie na 9. miejscu pod względem kapitalizacji rynkowej i charakteryzuje się stosunkowo niską zmiennością ze względu na dużą kapitalizację rynkową. Niemniej jednak, ogólne ryzyko, które dotyczy każdej inwestycji w kryptowaluty, ma zastosowanie również w tym przypadku.

AIOZ

AIOZ network to zlokalizowana w Singapurze sieć blockchain, której celem jest dostarczanie zdecentralizowanych treści cyfrowych. Twierdzi, że jest zdecentralizowaną siecią dostarczania treści (dCDN), która dystrybuuje dane między globalnymi węzłami obsługiwanymi przez użytkowników w celu dostarczania treści cyfrowych. Celem geograficznie rozproszonych węzłów (serwerów) jest przyspieszenie dostarczania treści cyfrowych poprzez przybliżenie ich do źródła żądania.

Sieć AIOZ twierdzi, że jej dCDN to "szybszy, wydajniejszy i bardziej ekologiczny sposób dostarczania mediów".

AIOZ Network ma obecnie wartość 0,25 USD i kapitalizację rynkową 129 359 163 USD, co plasuje ją na pozycji 371. AIOZ ma ogromny potencjał, dzięki pewnym współpracom i innowacjom może zwiększyć liczbę użytkowników i reklam. Jeśli rynek skoncentruje się na inwestowaniu w sieć AIOZ, cena może dotrzeć w najbliższym czasie do 0.54$

Dostępny na : Coinbase | KuCoin | Pancakeswap | Uniswap

PLUTON

$PLU to token Ethereum, który zasila kryptowalutową kartę debetową Plutus i zdecentralizowaną giełdę.  Jestem byczo nastawiony do Plutona z powodu ich nowego, nadchodzącego modelu cenowego/subskrypcyjnego: https://medium.com/plutus/announcement-rewards-accounts-2-0-model-details-e3738f9f6d3c . W porównaniu z kartami Crypto.com, nowe plany subskrypcyjne Plutona są naprawdę atrakcyjne (tak samo jak w przypadku Crypto.com, gdy byli mniejsi, w ostatnim roku $CRO wzrosło aż 9X).

Sądzę, że Plutus zwielokrotni swoją cenę w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dzięki wejściu na giełdę Coinbase kilka tygodni temu i obecnym kampaniom marketingowym nic nie powinno stanąć na przeszkodzie udanemu wprowadzeniu nowego modelu subskrypcyjnego. Z tego powodu kupuję Plutona, aby skorzystać zarówno ze wzrostu wartości, jak i wyższych nagród cashback, ponieważ sam korzystam z karty od kilku miesięcy po tym jak przed świętami wrzucałem promocje z tą kartą i 50 euro.

Jak chcecie przetestowac plarformę i karte to podrzucam link https://dex.plutus.it/auth/referee/signup?refId=w6PaoQ (darmowa karta + 10 funtów w PLU) będę robił o tym wpis niedługo na blog jako promocję.

Pluton jest obecny na rynku od dłuższego czasu, ale w ostatnich miesiącach obserwuje się zwiększoną zmienność. Jednak głównym powodem tego jest wejście na giełdę Coinbase, którego doświadczyliśmy na początku tego roku. Plutus od wielu lat udowadnia, że jest firmą godną zaufania, co powinno również zapewnić jej wzrost w dłuższej perspektywie.

Plutus działa obecnie tylko w UE, ale ekspansja wewnętrzna jest w prognozie 2-letniej (2022-23). Crypto.com, bezpośredni konkurent w zakresie kart kryptowalutowych, jest już firmą międzynarodową. To również może być postrzegane jako potencjał dla Plutusa, ponieważ aby konkurować z większymi graczami, będzie musiał oferować dobre nagrody dla swoich użytkowników. Ale to oczywiście oznacza również, że w przestrzeni międzynarodowej jest już duży konkurent, który ma przewagę pierwszego gracza.

Dostępny na : Coinbase | KuCoin | Bitfinex | Huobi

PODSUMOWANIE

Sądzę więc, że kwiecień będzie dobrym miesiącem, ale maj może okazać się zły i prawdopodobnie doprowadzi do kolejnych złych miesięcy. Przyczyną tego będą majowe decyzje FED. Uważamy, że potencjalna podwyżka stóp procentowych w maju doprowadzi do dalszego skrócenia bilansu. Mówiąc prościej: mniej pieniędzy w obiegu = mniejsza płynność = źle dla ryzykownych aktywów, takich jak kryptowaluty

Ale między chwilą obecną a majem zabawa będzie prawdopodobnie trwała jeszcze przez jakiś czas, nie w pełnym trybie, ale nadal będzie to impreza. Kupuję więc kilka projektów, w których moim zdaniem tkwi duży potencjał długoterminowy. Nie kupuję jednak w pełnym wymiarze, ponieważ uważam, że w tym roku pojawią się jeszcze lepsze okazje. Można więc zamoczyć nogi, ale nie należy brać w tym czasie pełnej kąpieli i wchodzić na rynek od razu.

Dołącz do discorda oraz telegrama aby być na bieząco i nie przegapić żadnych nowości, tam odpowiadam na wszystkie pytania i pomagam w problemach!

Treści zawarte w tym artykul emają charakter wyłącznie informacyjny i nie należy ich interpretować jako porady prawnej, podatkowej, inwestycyjnej, finansowej ani żadnej innej. Zawsze przeprowadzaj własne badania! Nic, co jest zawarte w tym filmie, nie stanowi zachęty, rekomendacji, poparcia lub oferty ze strony Dealhub lub jakiegokolwiek usługodawcy będącego osobą trzecią, do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek aktywów cyfrowych lub innych instrumentów finansowych w tej lub w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której takie zachęty lub oferty byłyby niezgodne z prawem w świetle przepisów o papierach wartościowych tej jurysdykcji.

About the Author

Karol Brzostowski

🐸☕️ E-commerce 💻 Affiliate Marketing 💸 Pokazuję jak zarabiać online

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Odbierz dostęp do discord!

Zobacz inne wpisy na blogu.

Zawsze chętni do pomocy!

@dealhub.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2020.