Odbierz bonus 40$ na Coinbase wallet od sieci Optimism, za wykonanie zadań "quests" na portfelu coinbase oraz podłączenie portfela z giełdą, Coinbase płaci każdemu użytkownikowi 40 usd w tokenie OP!
This is some text inside of a div block.

Czym jest Coinbase wallet?

Jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest Portfel Coinbase, to najpierw wyjaśnię, że Coinbase i Portfel Coinbase to dwie różne rzeczy, choć związane z tą samą platformą. Coinbase to centralna giełda kryptowalut, gdzie Twoje środki są przechowywane przez platformę. Z kolei Portfel Coinbase to bezpłatny portfel samodzielnej opieki, w którym samodzielnie zarządzasz swoimi kluczami i masz pełną kontrolę nad swoimi kryptowalutami. Można to porównać do Binance w porównaniu z Trust Wallet, choć nazwy są bardziej mylące. Oznacza to, że możesz być użytkownikiem Coinbase i nie korzystać z Portfela Coinbase (lub odwrotnie). Istnieją oddzielne aplikacje dla obu tych usług. Ja osobiście korzystałem zarówno z Coinbase, jak i Portfela Coinbase, co okazało się korzystne dla zadań, o których teraz opowiem. Dodatkowo warto wspomnieć, że będziesz potrzebować konta na giełdzie coinbase aby wziąć udział w zadaniach na coinbase wallet.

Podobnie jak w przypadku innych programów typu "learn and earn", zadania w Coinbase Wallet to zaprojektowane doświadczenie. Pozwala to w prosty sposób wypróbować OP Mainnet bezpośrednio z portfela Coinbase Wallet i otrzymać nagrodę w OP. Obecnie coinbase wallet prowadzi kampanię we współpracy z siecią Optimmism i rozdaje bonus 40 USD w tokenie OP za wykonanie 6 zadań, które możesz wykonać samemu sledząć ten poradnik. Ja za polecenie ci tych zadań nie zarabiam nic, lecz widząc ostatnio mnóstwo "Januszy" na grupkach Facebook itp, którzy oferują 50 złotych za "POMOC" w wykonaniu zadań, postanowiłem taki poradnik skleić, aby nikt nie został oszukany przez tych biznesmenów.

Jeżeli ten poradnik wam pomógł i checie docenić moją pomoc, możecie podesłać mi skromne podziękowanie w postaci tokeów OP, które otrzymacie od Coinbase wallet. Wystarczy kliknąć "SEND" wybrać token "Optimism" i wpisać kwotę np. "1 USD" następnie wkleić adres mojego portfela, Dziękuje! Adres portfela : 0x184EBDDFC44706862fF181eFd2117A7EAe34EE7b

Ad placement

Jak odebrać bonus 40$ na coinbase wallet?

1. Aby skorzystać z zadań w aplikacji Coinbase wallet, najpierw musisz pobrać aplikację "coinbase wallet" ze sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu (App Store lub Sklep Google Play). Zadania w aplikacji Portfel Coinbase są dostępne tylko w mobilnych aplikacjach Portfel Coinbase. Następnie możesz albo utworzyć nowy Portfel Coinbase od podstaw, albo, jeśli już posiadasz jeden (np. Trustwallet, Metammask), zaimportować go, korzystając z frazy odzyskiwania "seed phrase".

2. Po stworzeniu portfela Coinbase lub imporcie istniejącego, zobaczysz pod saldem informację "earn 40 usd in crypto", zadania także znajdziesz w zakładce "explore". Klikamy i pierwsze zadanie jakie zobaczymy to "learn about optimism by swapping" za zadanie te otrzymamy 5$ w tokenie OP. Klikamy na zadaniu "Continue" . W tym momencie zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej wiarygodności poprzez połączenie się z kontem Coinbase. Następnie możesz wybrać rodzaj i ilość aktywów, które chcesz wymienić.

Nie masz konta Coinbase? - załóż darmowe konto coinbase https://www.coinbase.com/join/brzost_k

3. Aby rozpocząc zadania, będziesz potrzebować ETH na sieci OP. Jest na to kilka sposobów. Możesz kupić i przelać ETH do OP bezpośrednio z portfela Coinbase lub przesłać eth np. z Binance tam opłata za transfer jest bardzo niska, możesz takżę przelać je ze swojego konta Coinbase. ja pokaże wam najpierw jak wysłać ETH po sieci OP poprzez Binance. UWAGA : Potrzebujemy 0.002 eth na portfelu, aby aktywować zadanie, dlatego uprzedam osoby które wyslą sobie 3$ w eth na portfel, że potem nie będziecie mogli aktywować zadania.

Jak doładować coinbas wallet przez binance?
Jeżeli nie macie konta Binance to założyć możecie je tutaj. Kupujemy ETH wystarczyć wam będzie na całość zadań na coinbase wallet około 7-8$. u mnie wyszło razem około 6$ na opłaty eth na sieci op, ale lepiej mieć zawsze więcej bo opłaty są rózne o innych poradch dnia. Nastęnie podajemy nasz adres portfela z Coinbase wallet, jako sieć wybieramy "Optimism" opłata za transfer jest poniżej 1$.

Jak doładować coinbas wallet przez konto coinbase?

Jeżeli wolicie przesłać środki na portfel coinbase z giełdy coinbase, zamisat binance. Na ekranie głównym coinbase wallet klikamy "Recive" następnie "connect to coinbase" przez co łączymy nasz portfel z kontem giełdowym coinbase, logujemy się i autoryzujemy coinbase wallet, następnie możemy kupić ETH lub przesłać je z konta coinbae jeżeli tam je posiadamy, pamiętajcie aby wybrać przy przesłaniu w "network" sieć Optimism.

Zadanie 1. Learn about optimism by swapping

4. Gdy mamy już środki ETH na portfelu coinbase, przechodzimy do pierwszego zadania. Pierwszym zadaniem w Coinbase Wallet jest wymiana ETH w sieci OP na USDC, DAI, USDT lub WBTC z relatywnie niskimi opłatami transakcyjnymi Optimism (~ 10x niższymi niż Layer 1 Ethereum). W ten sposób otrzymasz około 3-4 OP jako nagrodę czyli 5$. Ja wymieniłem eth na 1 USDC. Po wymianie, zadanie zostaje naliczone i odrazu otrzymujemy nagrodę czyli tokeny OP na portfel Coinbase, póki co nie wymienaj ich.
Warto pamiętać że potrzebujemy mieć przynajmniej 0.002 ETH na potfelu aby uruchomić zadanie.

Zadanie 2. Delegate on Optimism

5. Kolejnym zadaniem jest quiz i delegacja OP na sieci Optimism, klikamy "start quest" scrollujemy na dół znajdujemy "Start quiz" i odpowiadamy na pytania, niżej. Po ukończeniu quizu, klikamy "Delegate"

What is Optimism?

Optimism is a scalling solution for Ethereum that dedicates some of its profits to funding public goods.

What are the two governing houses of Optimism?

Token house and Citizens' house.

6. Po kliknięciu "delegate" przechodzimy na stronę do głosowania, zjeżdzamy na dół i wybieramy najwyższą osobę klikając pod propozycją "Delegate" potwierdzamy poprzez "Delegate your votes" oraz "Confirm" potwierdzając transakcję Kolejne zadanie wykonane, mamy już 10$ w OP na naszym portfelu Coinbase.

Zadanie 3. Build your digital avatar

7. Kolejnym zadaniem jest quiz tym razem 3 pytania, oraz stworzenie naszego awatara NFT. Jak zobaczycie proces jest intuicyjny i łatwy, ale czeka was trochę zabawy z personalizacją waszego NFT.

Zacznymy Quiz, a potem przechodzimy do tworzenia awatara NFT klikając "Build my Optimism NFT"

What is optimism NFT?

A fully custommizable digital avatar that can represent my onchain identity.

What powers the Optimism NFT?

Digital certificates called attestations.

Can i transfer Optimism NFT to a diffrent wallet?

No.

8. Przechodzimy do tworzenia awatara NFT, tutaj dowolnie wybieracie co wam się podoba czy Human czy Robot, następnie czeka was 17 kroków wyboru, skóry, włosów, ubrania itp. Na koniec mamy podsumowaniu wybranych atrybutów awatara NFT, klikamy "Miny my nft" zatwierdzamy klikając "Sign" oraz tak jak wcześniej "confrim" przy transakcji. Gotowe kolejne zadanie wykonane na nasze konto coinbase wallet trafia 10$ w OP.

Zadanie 4. Mint an NFT on Optimism through Manifold

9. Następnym czwartym zadaniem jest mintowanie nft na platformie manifold, przechodzimy do zadania i wybieramy dowolne NFT, ja wybrałem kartę z kotkami. Klikamy "Buy now" i jak zawsze potwierdzamy transakcję i płacimy fee w eth. Zadanie gotowe, kolejne OP za wykonanie zadania wlatują na portfel. Jeżeli nie pojawia wam się "buy now" wyjdzcie i wejdzie w zadanie, lub odświeżcie stronę.

Zadanie 5. Deposit and earn yield with Yearn

10. Ostatnie zadanie na coinbase wallet, wymaga od nas poczekania 7 dni na wygenerowanie yieldu na platrofmie yearn. Klikamy "start quest", znajdujemy w "featured Vaults" - OP klikamy w nie, przeniesie nas do wpisywania kwoty do zatwierdzenia, wpisujemy kwotę, nawet może to być 0.1 OP i klikamy "approve" i oczywicie zatwierdzamy transakcję na sieci poprzez "confirm".

11. Po potwierdzeniu srodków OP na Yearn, odswieżamy stronę lub klikamy "cofnij" i ponownie wchodzimy w OP na platrofmie yearn, teraz musimy dokonać depozytu tego 0.1 OP na platformie Yearn, wpiujemy tyle OP ile podaliśmy wcześniej i klikamy "Deposit" jak zwykle zatwierdzamy transakcję. Gotowe cofajac się zobaczymy, że na platrofmie Yearn pokazuje nam teraz kwotę zdeponowaną. Przechodząc do poglądu zadania ukaże nam się licznik czasu. Oznacza to poprostu że trzeba odczekać dokładnie 7 dni, na wygenerowanie yield i ukończenie zadania. To było ostatnie zadanie po upływie czasu nagroda 10$ w OP zostanie dodana do portfela.

Gotowe! to wszystkie zadania obecnie na coinbase wallet, starałem się jak najbardziej sczegółowo napisać ten poradnik, aby każdy nawet ktoś bez doświadczenia dał sobię radę. Nie mam nic za polecenie wam tej akcji, lecz zdecydowałem się na sklejenie tego poradnika, gdyż ostatnio widziałem wysyp "januszy" na róznych grupkach, którzy oferują ludziom 50 złotych itp. za wykonanie zadań, a sobię biorą resztę.. Każdy jest w stanie samemu to zrobić i nie ryzykować utraty całych srodków lub otrzymania skrawka nagordy. Otrzymane środki są do waszej dyspocyzji od razu po ich otrzymaniu, można je wymienić na ETH lub zostawić w OP i wysłać na Binance/Coinbase i tam je wymienić na EUR/PLN itp.

Jak widzicie na screenie, opłaty eth za prowizje na sieci ETH po wykonaniu zadań wyniosły mnie około 4-5$ gdyż wpłaciłem 15$, a zostało mi 10$ w eth. Dlatego przy depozycie lepiej wpłacić więcej niż potem dosyłać bo zabraknie. opłaty na sieci róznią się w zależnosci od pory dnia i użytkowania przez ludzi, można spróbować obniżyć je wykonując operację w nocy/rano.

Jeżeli ten poradnik wam pomógł i checie docenić moją pomoc, możecie podesłać mi skromne podziękowanie w postaci tokeów OP, które otrzymacie od Coinbase wallet. Wystarczy kliknąć SEND wybrać token Optimism i wpisać kwotę np. "1 USD" następnie wkleić adres mojego portfela, Dziękuje!

Adres portfela : 0x184EBDDFC44706862fF181eFd2117A7EAe34EE7b

Nowy quest na Coinbase wallet do zgarnięcia jest w sumie 15$ w GRT od The Graph! 💸

Niżej wątek na twitterze jak wykonać zadanie i odebrać GRT, będę wdzięczny za polubienie posta i jakąś reakcję, dzięki! 👇

Jeżeli nadal nie dołączyłeś do naszego telegrama lub discorda, omijasz wiele okazji zarobku, takich jak airdropy, testnety, darmowe kryptowaluty, promocje i wiele innych.

👋 Utknąłeś gdzieś? Możesz poprosić o pomoc w naszej grupie Telegram lub discord.

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

No items found.