Promocja w aplikacji Brighty oferuje nowym użytkownikom bonus w wysokości 20$ dolarów w USDT za dokonanie trzech płatności kartą wirtualną, używając środków w USDT. Każda transakcja musi wynosić co najmniej 11 euro. To świetna okazja, by skorzystać z funkcji aplikacji, a przy tym zarobić dodatkowe środki.
This is some text inside of a div block.

Chciałbym dziś podzielić się z Wami fajnym sposobem na zdobycie dodatkowej kasy przy okazji korzystania z nowej aplikacji finansowej o nazwie Brighty. Mówię o promocji, która daje Wam szansę na zgarnięcie 20$ w USDT za używanie ich wirtualnej karty oraz 20$ za polecenie znajomych! Można to zrobić w kilku prostych krokach, a ja wytłumaczę Wam, jak to zrobić, krok po kroku.

Uwaga : promocja w programie poleceń Brighty została zmieniona, obecnie za rejestrację i spełnienie warunków otrzymujemy 5 euro.

Czym jest aplikacja Brighty?

Brighty to nowoczesna aplikacja bankowości cyfrowej ze Szwajcarii od Razz Finanzz AG, która łączy w sobie zarządzanie tradycyjnymi finansami z możliwościami decentralizowanych finansów (DeFi). Aplikacja pozwala na otwieranie wielowalutowych kont oraz portfeli kryptowalutowych, co ułatwia zarządzanie środkami. Można tam również zamawiać karty debetowe (zarówno fizyczne, jak i wirtualne), które umożliwiają płatności w różnych walutach. Brighty oferuje także atrakcyjne stopy zwrotu z kryptowalut dzięki skarbcom zarobkowym.

krótkie podsumowanie promocji Brighty 20$:

  • Rejestrujemy konto na Brighty poprzez link polecający
  • Tworzymy kartę wirtualną i ustawiamy na niej domyślną walutę jako USDT.
  • Wpłacamy depozyt w Euro lub od razu krypto w USDT.
  • Dokonujemy 3 płatności kartą wirtualną na ponad 11 euro każda np. dzielimy zakupy w Biedronce przy kasie na 3 płatności :)
Zarejestruj się w brighty!
TA Promocja JEST ZAkończona, sPRAWDZ AKTUALNE PROMOCJE 

Jak odebrać 20$ bonus w Brighty

1. Zarejestruj się: Wejdź w link promocyjny: https://brighty.app/promo/lidya i wpisz numer swój telefonu, następnie pobieramy aplikację Brigthy z apple/google store oraz rejestrujemy się w aplikacji. W trakcie rejestracji użyj kodu promocyjnego w celu otrzymania bonusu powitalnego.

Kod promocyjny: lidya

2. Weryfikacja tożsamości: Potwierdź swoje dane, co zwykle zajmuje około 5 minut. Proces weryfikacji w Brighty jest szybki i prosty. Podczas rejestracji musimy podać swoje podstawowe dane osobowe, zdjęcie dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty lub paszport) oraz podać adres zamieszkania i przesłać potwierdzenie adresu, np. potwierdzenie płatności z banku gdzie widnieje adres.

3. Zamówienie karty i otwieranie konta Vault: Po poprawnej weryfikacji konta wchodzimy do aplikacji i aplikujemy o darmową wirtualną kartę klikając "order a card". Kolejnym krokiem jest utworzenie konta USDT i podłączenie go do naszej karty.

Gdy zaaplikujemy o kartę wchodzimy w "accounts" i "card" klikamy "Activate now" aby aktywować kartę oraz klikamy pod "linked accounnts" i zmieniamy walutę z EUR na USDT w celu zmiany domyślnej waluty karty na USDT.

3.5. Kolejną ważną rzeczą jest także utworzenie konta Vault USDT, jest to podkonto w Brigthy na które trafi nasz bonus po wykonaniu warunków, w tym celu klikamy w menu głównym "Open vault" i wybieramy w "select currency" Tether USD czyli USDT i tworzymy skrytkę Vault.

4. Wpłata środków na konto Brighty: Aby otrzymać bonus 20 USDT w Brighty musimy dokonać 3 transakcji kartą wirtualną każda minimum 11€. Mamy kilka sposobów doładowania naszego konta. Najszybszym i tym który ja wybrałem jest wpłata np. 35 USDT w krypto po np. sieci Polygon z Bybit czy Binance.

Tutaj po prostu klikamy "Top up" na konto USDT oraz "Crypto transfer" kopiujemy adres portfela i robimy transfer USDT z giełdy (ja robiłem poprzez sieć Polygon z Binance). Drugą opcją jest zakup USDT apple pay/kartą ale tutaj jest haczyk bo minimalna kwota to 55 USDT. Trzecia opcją jest transfer pieniędzy z konta np. EURO z Revolut na konto Brighty i kolejno zamiana naszych EURO na USDT poprzez "Exchange" w aplikacji Brighty.

Wykonywanie transakcji w Brighty

5. Transakcje: Dokonaj 3 płatności kartą wirtualną na kwotę co najmniej 11 euro każda, pamiętając, aby środki były pobierane z konta USDT (Tutaj trzeba w menu karty, upewnić się że mamy wybrane USDT zamiast EURO jako walutę karty).

Gdy mamy już gotowe środki w USDT na naszym koncie Brighty w Vault, który jest podłączony do karty wirtualnej jak tłumaczyłem wyżej, czas dokonana 3 transakcji karta wirtualna. Nie działają sposoby z doładowaniem Revolut, zakupem krypto na binance czy strony bukmacherskie.

Także nie owijając w bawełnę najprostszą drogą do wykonania 3 transakcji na kwotę 11 euro każda jest zrobienie po prostu zakupów fizycznie lub online, ja podzieliłem sobie zakupy w Biedronce tak aby wyszło 50 złotych na każda płatność i bonus wpadł w 24h na konto. Kartę możemy sobie dodać do apple pay/google pay i płacić nią wszędzie.

T&C promocji Brighty: https://help.brighty.app/en/articles/9196573-brighty-referral-program-guide

Jak wypłacić z Brighty?

Po otrzymaniu bonusu, który wpada w ciągu 24/48h na twoje konto Vault USDT w zależności jak szybko nasze transakcje zmienią status z "pending" na "Succes" to środki można wypłacić na kilka sposobów:

  1. Przelew na inne konto kryptowalutowe.
  2. Konwersja USDT na euro i wypłata na konto bankowe.
  3. Używanie środków bezpośrednio z karty wirtualnej do dalszych zakupów.

Program poleceń Brighty

Brighty oferuje także program poleceń, który pozwala zarobić dodatkowe środki za polecenie aplikacji znajomym czyli 20$ w USDT dla ciebie i znajomego. Po zarejestrowaniu się Twoi znajomi muszą spełnić warunki promocji (takie jak te wyżej), a Ty otrzymasz dodatkowy bonus za każde skuteczne polecenie.

To tyle! Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Wam skorzystać z oferty Brighty i cieszyć się dodatkowym bonusem. Jak macie jakieś pytania, piszcie śmiało w komentarzach!

Dołącz do naszego discorda 👇

Nie jesteś jeszcze na naszym serwerze discordzie? Koniecznie musisz dołączyć, wrzucamy tam nasze analizy kryptowalut, sygnały, resarch, airdropy i wiele więcej!
Wiele osób zaczynało z małymi sumami i teraz obraca konkretnymi portfelami!

https://discord.gg/jhdTYsy6GP

Zarejestruj się w brighty!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

No items found.