Wraca stara już promocja Bison gdzie otrzymasz 15€ w BTC, jeśli dołączysz do programu BISON polecania znajomych z moim zaproszeniem. Dzięki aplikacji BISON możesz łatwo kupować i sprzedawać kryptowaluty.
This is some text inside of a div block.


Wraca Stara promocja Bison, Zdobądź bonus 15€ od platformy kryptowalutowej Bison.
Oto co potrzebujesz zrobić, żeby zyskać bonus 📑

  • Załóż darmowe konto w Bison z linku promocyjnego. Inaczej nie dostaniesz bonusu.
  • Przejdź prostą weryfikację wideo z konsultantem. Wydrukuj dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania (np. wyciąg z banku albo rachunek za telefon). Adres na dokumencie musi być dobrze widoczny.
  • Po weryfikacji zmieniamy adres na niemiecki, w ustawianiach np. generując adres z google.
  • Zrób transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut na obrót 50 euro. 👉 Chodzi o łączny obrót, a nie kwotę do wpłaty. 👈

Co to jest Bison?

Jedna z największych tradycyjnych giełd w Europie i Niemczech uruchomiła aplikację do handlowania kryptowalutami – BISON. To pierwsza tego typu aplikacja stworzona przez długowieczną giełdę papierów wartościowych. Aplikacja posiada szereg interesujących funkcjonalności, np. jest całkowicie darmowa.

Nowe narzędzie do handlu (ang. trading) kryptowalutami zostało stworzone przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie.

Ad placement
Odbierz 15€ w Bison!

Jak odebrać 15€ w Bison?

1. Pobieramy aplikacje. Link otwieramy na smartfonie

http://bit.ly/bisondh

Przeniesie on nas do sklepu Gogle Play, lub AppStore gdzie możemy pobrać aplikację.

2. Zarejestruj się, podając swój adres e-mail i kod polecający.

👉KOD: vu9t83
(Pamiętaj: bez wprowadzenia kodu bonus nie może być zagwarantowany. Jeżeli robicie konto przez link do możliwe że aplikacja nie zapyta o kod)

3. Po dokonaniu rejestracji Klikamy “Switch to Real Money” Zaznaczmy wszystkie pola, wybierz narodowość. W Tax ID zostaw puste pole albo wpisz PESEL. Następnie uzupełnij dane,
Zaznacz, że posiadasz konto bankowe do robienia przelewów SEPA.

4. Wejdź w menu aplikacji i wciśnij „Verify Now„. Wybierz dokument z potwierdzeniem adresu (my wybraliśmy wyciąg z Revolut) do weryfikacji wideo i podaj datę wystawienia dokumentu. Pamiętaj, że dokument nie może być starszy niż 30 dni, Przepisz adres zamieszkania z dokumentu. Kod pocztowy wpisz bez kreseczki.

5. Podaj numer telefonu i przejdź do wideo weryfikacji. Przygotuj wydrukowany dokument z adresem i dowód tożsamości. Konsultant będzie mówił po angielsku, ale pytania są bardzo proste i zrozumiałe. Dla ułatwienia przygotowaliśmy przebieg rozmowy z konsultantem krok po kroku

Krótka instrukcja do wideo weryfikacji

(instrukcja ma kilka miesięcy, mogło się coś zmienić)

1. Podajemy kod w aplikacji, zaznaczamy wszystko i czekamy na połączenie.

2. Konsultant przedstawi się i spyta jak się nazywasz- PODAJ PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO

3. Konsultant prosi o potwierdzenie, kiedy skończy mówić-POWIEDZ-I CONFIRM-(AJ KONFIRM)

4. poprosi Cię abyś spojrzał w kamerę przez chwile, aby mógł zrobić Ci zdjęcie.

5. Następnie poprosi Cię o zbliżenie na duże zdjęcie z przodu dowodu tam gdzie jest hologram w literkami RP równieżpokaż w świetle ten hologram i przystopuj jak konsultant powie, żeby przytrzymać

6. Poprosi o pokazanie DRUGIEGO dokumentu-w moim przypadku WYDRUKOWANEJ 1 strony z wyciągu na którym widać twój adres i datę dokumentu.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie na Facebooku albo na maila dealhubpl@gmail.com.

Jak odebrać bonus 15€?

PO WERYFIKACJI WCHODZIMY W USTAWIENIA "PERSONAL INFORMATION" I ZMIENIAMY NASZ ADRES NA NIEMIECKI, MOŻNA UŻYĆ GENERATORA ADRESU NIEMIECKIEGO Z GOOGLE. DOPIERO POTEM ROBIMY OBRÓT NA 50 EURO

Zrób obrót w transakcjach kupna i sprzedaży kryptowalut na 50 euro. Pamiętaj – chodzi o obrót, nie o kwotę depozytu do wpłacenia

Oczywiście – najszybciej i najprościej będzie doładować Bison na 50 euro, by następie kupić za tyle np. BTC i od razu go sprzedać. Po jednej takiej transakcji, od razu otrzymasz bonus.

  • Konto w Bison App doładujesz tylko przelewem bankowym SEPA w euro. Polecam skorzystać z konta walutowego w banku, albo rachunku walutowego w aplikacjach Monese, Revolut czy Bitwala. Można przelać pieniądze z polskiego konta w PLN, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami i niekorzystnym kursem wymiany.
  • Wejdź w „Deposit money”, potem „Next” i przepisz dane do przelewu. Na wszelki wypadek wpisz w tytule przelewu BISON App. Przelew powinien dojść w ciągu jednego dnia.


5. Po wpłaceniu pieniędzy na nasze konto wchodzimy w drugą zakładkę „Buy cryptocurrencies” wybieramy BITCOIN - kupujemy Bitcoina klikając BUY za całą sumę naszego salda potem znów wchodzimy i sprzedajmy całość dopóki w powiadomieniach w lewej zakładce nie pojawi się nam informacja o bonusie.

Możesz również przelać mniejszą kwotę pieniędzy (EUR) na swoje konto BISON, które będzie przedmiotem kilkukrotnego obrotu, na przykład 5 euro które obracamy 5x10 (sprzedaż/kupno).

  • Bonus 15 euro od razu pojawi się na koncie w Bison App. Bonus przyznany jest w BTC. Przed wypłatą zamień BTC na euro i wyślij na konto.

6. Możemy potem polecać znajomym klikając ostatnią zakładkę i "invite friends" dostajemy 15€ euro za każdą osobę!


Obrót na 50 euro w transakcjach kupna i sprzedaży możesz zrobić na wiele sposobów. Możesz wpłacić 50 euro, a potem raz kupić i sprzedać kryptowalutę (np. BTC). Możesz wpłacić 10 euro i 6 razy powtórzyć transakcje kupna i sprzedaży kryptowaluty. Możesz wpłacić 1 euro i 53 razy powtórzyć operacje kupno – sprzedaż. Rozumiesz? Najważniejsze to osiągnąć całkowity obrót operacji na 50 euro. Nie trzeba wpłacać tej kwoty.

PYTANIA DO PROMOCJI

1: Jak wypłacić bonus 15€ euro i środki z Bison?

Wejdź w ikonkę ustawień aplikacji w prawym-dolnym rogu, a potem wybierz „Withdraw„. Podaj kwotę do wypłaty. Pieniądze będą wysłane na rachunek, z którego doładowałeś konto Bison.
Bonus 10 euro otrzymujesz w BTC
. Możesz go zatem wypłacić na portfel kryptowalut. Jeśli chcesz wypłacić premię w tradycyjnej walucie na konto bankowe, zamień BTC na euro. Później zrealizuj przelew na swoje konto.


2: Jak zamknąć konto w Bison?

Jeżeli nie chcesz korzystać z aplikacji Bison, możesz bez problemu złożyć dyspozycję zamknięcia konta, pisząc do supportu w aplikacji. Pamiętaj, żeby przedtem wypłacić wszystkie bonusy.

Odbierz 15€ w Bison!

Tagi :

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Dziękujemy zostałeś zapisany do naszego newslettera, sprawdz swoją skrzynkę oraz folder "spam"
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!

bison bison bonus bison instrukcja jak szybko zarobić jak szybko zarobić przez internet jak zarobić jak zarobić na kryzysie jak zarobić podczas kryzysu jak zarobić przez internet praca w domu

No items found.