Traduj. Inwestuj.
Ucz się 💸

Prywatna grupa edukacyjna i społecznościowa zapewniająca wiedzę handlową, sygnały oraz wsparcie na rynkach kryptowalut i NFT.

Tworzymy społeczność zgranych traderów i spekulantów gdzie, każda osoba szukająca wiedzy, kontaktów i edukacji odnajdzie tutaj swoje miejsce!

Dołącz społeczności do ponad 430 osób.

STARTUJEMY ZA:

00
DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND

Nasze sygnały są gotowe do użycia
na następujących giełdach 📈

Nie musisz być zarejestrowany na wszystkich giełdach
jednak najbardziej polecamy konto
Binance.

Czego możesz oczekiwać od naszej grupy? 👇

Wszyscy wiemy, że kryptowaluty są przyszłością inwestowania. Ale trudno jest nadążyć za najnowszymi trendami, a jeszcze trudniej znaleźć je zanim zrobią to inni.
W tym właśnie celu z pomocą przychodzi nasz zespół, który codziennie przeszukuje rynek, abyś Ty nie musiał tego robić. Dostarczamy Ci wszystko, od wiadomości o nowych projektach, przez pomysły na transakcje, po porady, jak wykorzystać nowe trendy.
Nasza miesięczna subskrypcja zapewnia dostęp do najlepszych opinii ekspertów z naszej grupy.
Dowiedz się, jak odpowiednio zarządzać swoim ryzykiem i stać się bardziej zyskownym Traderem dzięki różnym dyscyplinom i strategiom.

#1

Ekskluzywna społeczność Discord

Dołącz do aktywnej społeczności, w której członkowie dzielą się swoimi pomysłami, współpracują i dostosowują się do siebie, aby osiągnąć swoje cele. Czatuj z najlepszymi handlowcami w naszej grupie. Zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi.

#2

Techniczna i Fundamentalna Analiza rynku

Uzyskaj insight informacje, badania rynku, analizy onchain. Krótkoterminowe. średnioterminowe i długoterminowe zagrania inwestycyjne. Nowe "gemy", dzięki którym uzyskasz ogromne zwroty
Wyjaśnienie i rozbicie kluczowych rynków i trendów. Eksploracja kapitalizacji rynkowych, podaży w obiegu, wolumenu zakupów i możliwości handlowych.

#3

Sygnały i pomysły handlowe.

Nasi sprawdzeni Traderzy używają wskaźników wyprzedzających rynek, które są oparte na analizie technicznej i fundamentalnej, aby precyzyjnie dawać Ci zyskowne pomysły i sygnały.
Wykresy są publikowane na TradingView. Po opublikowaniu sygnału nie można go edytować ani oszukiwać. Rejestrujemy każdy sygnał i każdy procent Zysku.

Twoja przyszłość potrzebuje tylko odpowiednich narzędzi. 🔨

Jeśli chodzi o inwestowanie, nie ma lepszego miejsca niż dealhub Pomagamy ludziom takim jak Ty od 2017 roku, kiedy Bitcoin był tylko 4000 dolarów za monetę!
Dzięki naszemu doświadczeniu w przestrzeni kryptowalutowej, nauczymy Cię wszystkiego od A-Z o tym, jak działa ten rynek i jak na nim zarabiać. Nie przegap tej okazji!

Analiza Rynku i Przygotowanie do Handlu

Znajdujemy trendy wcześniej niż ktokolwiek inny, abyś mógł zarabiać więcej!

Codziennie dostarczamy analizy, niekiedy jest to nawet 2-3 analiz dziennie. Nasze analizy są przesyłane za pośrednictwem kanału Telegram.

wyjaśnione transakcje, setupy i inwestycje

Zapewniamy najbardziej dokładne transakcje Futures i Spot dla giełdy Binance.

Korzystaj z naszych prognoz i analiz kryptowalutowych opartych na podstawach, analizie technicznej i analizie on-chain.

Społeczność, wsparcie i edukacja

Zmaksymalizuj swoje transakcje i profity dzięki naszym strategiom zarządzania ryzykiem, zabezpieczając swoje zyski.

Rozmawiaj z naszą społecznością. Otrzymuj pomysły na transakcje, setupy i ważne aktualizacje  i omawiaj je ze społecznością.

Opinie ekspertów i pomoc 24/7

Uzyskaj opinie ekspertów na temat tego, jak rozwinąć swój portfel kryptowalut i przenieść go na wyższy poziom. W każdej chwili miej możliwość konsultacji z nami oraz rozmowy 1 na 1.

Chcemy dostarczyć Ci informacji potrzebnych do podejmowania mądrych decyzji inwestycyjnych.

Zobacz, co nasi obecni członkowie mają do powiedzenia ⭐

Sukces to nie szczęście, lecz odpowiednie wykorzystana wiedza ...

Poznaj Sebastiana, zwykłego studenta, który zrobił 4x ROI W pierwszym roku!

" Swoją przygodę z krypto zacząłem w połowie grudnia, głównie dlatego, że widziałem jakie wyniki osiąga mój przyjaciel Karol Pierwszy „trade” czy „inwestycja” jaką zrobiłem było Ripple (XRP) na które świeżo po wpłacie ujawniła się informacja o rozprawie sądowej przez co spadło 50-60% i byłem niestety stratny, jednakże to mnie nie zdołowało i resztę pieniędzy, które mi zostały oraz dodatkowe zainwestowałem w VET oraz ADA, dosyć szybko się odkułem. Zdjęcie przedstawia mój dzisiejszy stan konta spot oraz mam 2200$ na stackingu ADA, a cała kwota łącznie, która zainwestowałem w krypto to około ~ 2000$ - udało mi się zrobić około 3,5 krotność tego co wpłaciłem, a to dopiero początek mojej przygody. Konsultowaliśmy wiele moich inwestycji razem z Karolem, sporo mi pomógł wprowadzić mnie w świat kryptowalut i jestem mu wdzięczny, bo dzięki niemu jestem teraz w stanie sam analizować rynek oraz określić w jakim kierunku zmierza dana waluta"

Piotrek, który nie miał kompletnie doświadczenia z inwestowaniem zrobił 5x ROI odkąd zaczął działać z nami!

"Swoją przygodę zacząłem 8 stycznia tego roku. Myślałem że jestem spóźniony i inwestycja w krypto nie wypali lecz spotkałem się z dużym zdziwieniem  Zawsze jest odpowiednia pora żeby zacząć i nie należy się bać. Co do treści zamieszczanych przez Karola jestem w 100% zadowolony ponieważ każda analiza się sprawdza!"

Zobacz ostanie wyniki naszych
obecnych członków 🚀

Wszystkie profity, zyski i opinię są dostepne dla wszystkich do wglądu na kanale discord
Moje zdjecie!

Kim jest twórca grupy? 🤔

Kilka słów o mnie.. Nazywam się Karol Brzostowski, Jestem założycielem bloga deal-hub.pl, a także discorda i grupy! Zarabiam "w internecie" od 2016 roku, Poza prowadzeniem bloga także zajmuję się E-commerce, Handlowaniem i inwestowaniem na rynkach finansowych i Kryptowalut.
W tym drugim, a mianowicie świecie kryptowalut obracam się od ponad 6 lat i przez ten czas stało się to moją pasją i codziennością.
Parę lat temu postanowiłem dzielić się swoją wiedzą i robię to tutaj na blogu i grupach discord! Zapraszam Cię do poznania mojej strony oraz wpadnij na moje social media gdzie można mnie lepiej poznać!

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAMIE
Link youtube!
obserwuj mnie na YOUTUBE

Sprawdź ceny naszej subskrybcji 🏷️

Już dziś uzyskaj dostęp do naszej oferty, wskazówek handlowych, codziennych szkoleń online, materiałów edukacyjnych i porad dotyczących kryptowalut.
GRUPA FREE

$0😔

1-2 analizy i sygnały w tygodniu

Airdropy i promocje

Społeczność i Czat

Dostęp do naszych narzędzi i brokerów

Newsy ze świata kryptowalut

DOŁĄCZ DO NAS
GRUPA PREMIUM 🚀

$50

Darmowy dostęp do ebooka z podstaw tradingu i analizy technicznej

1-2 Sygnały dziennie + Ceny Wejścia, Take Profit & Stop Loss.

Dostęp do nadchodzącego kursu z Tradingu kryptowalut (od podstaw do zawansowanych tematów)

Techniczna i Fundamentalna analiza rynku kryptowalut.

Analiza on-chain

Krótko i długoterminowe inwestycje

Strategie zarządzania ryzykiem

Czat dyskusyjny i opinie

Research i sygnały NFT

KUP SUBSKRYBCJE

Często zadawane pytania. 🙋

Sprawdź odprowadzi na najczęściej zadawane nam pytania.

Rynek kryptowalut jest dla mnie nowy, czy taka osoba jak ja może dołączyć do grupy i inwestować?

Tak, każda nowa osoba otrzymuje od nas pomocną dłoń. Jeżeli jesteś początkującą osobą i nie masz doświadczenia poprowadzimy Cię w obsłudze giełdy oraz dokładnie opiszemy zakładanie i zamykanie pozycji. A nasz nadchodzący kurs, który będzie dodatkiem do subskrybcji weżmie cię od podstaw do zaawansowanych tematów w zakresie tradingu i inwestowania w kryptowaluty.

Czy akceptujecie płatności inne niż karta?

Tak, od listopada zmieniliśmy serwis obsługujący naszą grupę i od teraz istnieje możliwość płatności w krypto przez Coinbase lub Bitcoin, Ethereum, USDC


Jeżeli masz problem z płatnością napisz do nas na discordzie do mnie howl#4646 lub do meiyo#6666

Jeżeli kupiłem dostep za 50$ za kolejny miesiąc także będę płacił 50$?

Tak, jeżeli wykupiłeś dostęp za 50$ to za każdy kolejny miesiąc koszt także będzie 50$, Mimo że cena pakietu w przyszłości będzie rosnąć.

Jak bardzo ryzykowny jest handel na futures?

Handel kontraktami terminowymi jest niezwykle ryzykowny, szczególnie dla początkujących. Handel z dźwignią może być bardzo satysfakcjonujący, jednak wiąże się z dużym ryzykiem, zwłaszcza jeśli nie jest wykonywany poprawnie.

Wzywamy wszystkich nowych subskrybentów, aby nauczyli się podstawowych analiz technicznych i najpierw przeprowadzili własne testy wsteczne i transakcje papierowe.Każdy członek jest w 100% odpowiedzialny za swoje transakcje i działania na rynku, a handel kontraktami futures może nie być odpowiedni lub pożądany dla każdego

Czy oferujecie mentoring/coaching?

W tym momencie nie oferujemy mentoringu 1 na 1. Ale trwają nad tym prace.

Jak działają sygnały i pomysły handlowe?

Wszystko jest dostarczane z wejściami i stop-lossami w kanale transakcji i pomysłów.
Publikujemy również wykresy dla potencjalnych wybić, co oznacza, że ​​(ty) trader będzie musiał samodzielnie wykonać analizy wykresów, bez polegania na moderatorach. Wiemy również, że wielu naszych członków korzysta z dźwigni w różnym stopniu, co oznacza, że ​​członkowie będą musieli samodzielnie zarządzać swoimi stop-lossami w zakresie ryzyka i apetytu.

Jak otrzymać dostęp do płatnej grupy?

Możesz uzyskać dostęp do grupy, klikając TUTAJ lub jeden z przycisków Subskrybuj na stronie. Płatność odbywa się za pośrednictwem whop, który działa za pomocą bramki płatności STRIPE bezpiecznej i wygodnej w użyciu.

Po pomyślnej płatności otrzymasz otrzymasz rangę na discord upoważniająca cię do wyświetlania wszystkich kanałów premium.

Jak często wysyłane są sygnały?

Wszystko zależy od rynku. Bardzo poważnie traktujemy ochronę kapitału i lubimy bawić się dnami gdzie rynek trenduje niż dniami niespokojnymi.

Sygnały są wysyłane, gdy jest to właściwe lub bezpieczne. Jako traderzy, którzy przedstawiają swoje pomysły szerokiemu gronu członków o różnym stopniu doświadczenia, musimy być w pewnym stopniu odpowiedzialni za nasze transakcje, biorąc pod uwagę związane z nimi ryzyko.

Czy oferujecie darmowy okres próbny?

W tym momencie nie oferujemy darmowego okresu próbnego, dla darmowej części serwera co jakiś czas wysyłamy sygnały dzięki którym mogą sprawdzić jak to wygląda.

Chciałbym anulować moją subskrypcje, jak to zrobić?

Przykro nam, że odchodzisz.

Możesz anulować subskrypcję:

1. Możesz anulować subskrybcję tutaj https://whop.com/dealhub/home

Chcielibyśmy poznać Twoją opinię, więc nie krępuj się, wyślij nam wiadomość za pośrednictwem jednego z naszych serwisów społecznościowych.

Jaki kapitał jest potrzebny aby zacząć trading?

Nie potrzebujesz dużego kapitału, aby handlować, zwłaszcza w kontraktach terminowych. Pozostając zdyscyplinowanym, czerpiąc zyski i łącząc swoje zyski, możesz łatwo rozwijać swoje konto futures.

Jest kilku członków, którzy zaczynali z zaledwie 50$, zwiększając je do 1000$, korzystając z naszych porad i wskazówek. Należy pamiętać, że nic nie jest gwarantowane. Jednak nie zalecamy umieszczania w kontraktach futures więcej niż 5-10% MAKS Całkowitego portfela oraz granie maksymalnie 10x dźwignia. Większość twoich zasobów powinna być na portfelu SPOT gdzie nie ma ryzyka likwidacji.

Dlaczego straciłem dostęp do płatnej części discorda?

Jeśli zostałeś usunięty z grupy, może to być spowodowane kilkoma powodami:

- Whop próbował wystawić Ci rachunek za Twoją subskrypcję, ale został on odrzucony. Otrzymasz e-mail z informacją, że Twoja płatność została odrzucona. Upewnij się, że masz pokrycie na swojej karcie, kiedy nadejdzie data rozliczenia (co 30 dni od daty pierwszej subskrypcji). Możesz edytować swoje dane CC na stronie https://whop.com/dealhub/home.

- Anulowałeś swoją subskrypcję i skończyła się. Jeśli nasza subskrypcja jest obecnie zamknięta, będziesz musiał poczekać, aż otworzymy ją ponownie. Zazwyczaj 1. każdego miesiąca.

Chciałbym otrzymać zwrot kosztu subskrybcji.

Wszystkie płatności są ostateczne i zwrot pieniędzy nie będzie wydawany, subskrybcję można anulować w dowolnym momencie bez obawy o pobranie środków za kolejny miesiąc.

Czy masz jeszcze jakieś pytania?

Napisz do nas na Discordzie lub przez e-mail, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Cta

Zapisz się do Newslettera Odbierz dostęp do darmowego czatu z Analizami Kryptowalut!📈

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Klikając zapisz się akceptujesz i zgadzasz się na zasady zapisane w Regulamin prywatności.
Dołącz do discorda dealhhub!